Skocz do zawartości
Gość Sekator

Mój telefon nie wstaje po flashu, występuje problem po zmianie kernela, tematu itp.

Rekomendowane odpowiedzi

edi194

Inny port USB, podłącz do USB 2.0 zamiast 3.0, menedżer urządzeń sprawdź czy na pewno nie wykrywa.

Jeżeli masz dostęp do TWRP bez baterii, możesz spróbować sformatować wszystkie partycje (oprócz recovery) i zainstalować odpowiedni ROM dla urządzenia na czysto. Ostrzegam tylko, że to może pogorszyć stan urządzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@edi194 nie wykrywa i telefon nie wstaje w ogóle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podczas przeinstalowywania systemu na mojej s3 popełniłem błąd. Chodzi o to, że nie wrzuciłem plików nowego systemu, a już skasowałem poprzedni. Teraz jak telefon się uruchamia to zatrzymuje się na napisie modelu itp. Co zrobić? Da się jakoś teraz wrzucić pliki na pamięć telefonu? Dodam, że aktualnie nie posiadam karty pamięci. Proszę o szybką pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maxprzemo

Program Odin i wrzucenie systemu z komputera na telefon. Zajrzyj do działu swojego telefonu na forum jak to zrobić.

Wysłane z mojego MotoG3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sejfit

Taki mały problem, wgrałem cm13 wgrałem gappsy, telefon niby zaktualizował aplikacje najpierw jakąś 100 potem 22 i się cały czas uruchamia i nie chce mu to jakoś wyjść. Co jakiś czas wywala android starting aktualizuje 22 aplikacje i znowu uruchamia się nawet co jakiś czas zawibruje i tak stoi na ekranie ładowania. Co zrobić teraz? :D

Hm w zasadzie to udało mi się wrócić do normalnego systemu i postanowiłem spróbować jeszcze raz, z podobnym skutkiem.

Więc do normalnego systemu wróciłem jeszcze raz wszystko zakończyło się sukcesem ale telefon nie startuje tylko zawiesza się na ekranie logowania z logiem samsunga i na tym koniec.

Ma ktoś jakieś pomysły jak teraz wskrzesić telefon?

Edytowane przez sejfit

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrywałeś oryginała odinem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sejfit

Tak

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, chciałem zrootować swój telefon w celu zainstalowania Androida 4.4.

Postanowiłem użyć programu KingoRoot niestety podczas rootowania telefon się resetuje i wchodzi w tryb bezpieczny i rootowanie nie powodzi się Około 60% wyskakuje komunikat iż aplikacja próbuje obejść zabezpieczenia androida, zaznaczam wtedy by kontynuować mimo to i właśnie wtedy resetuje mi się telefon. Czy ktoś ma jakieś pomysły co może stanowić problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi