Skocz do zawartości
Gość Sekator

Mój telefon nie wstaje po flashu, występuje problem po zmianie kernela, tematu itp.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja swoj telefon oddałem do serwisu. Pomimo innego softu wymienili mi na gwarancji płytę główną. Można rzec, że mi się udało.

Telefon wrocił z brandingiem Playa. Baterie zżera w tępie wygłodzonego wilka - 4 kilkuminutowe rozmowy i z 20 minut gmaila, wyciagneły baterie do zera w ciągu 9 godzin - tragedia :-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Mam problem. Posiadam SGS 3 LTE. Soft brandowany T-mobile. Przed jakimkolwiek wgrywaniem chciałem zrobić sobie backup systemu toteż postąpiłem zgodnie z tym co jest w tym temacie :http://forum.android.com.pl/f551/cf-root-6-4-dla-sgs3-szybka-procedura-wszystkie-romy-odin-mobile-odin-179009/

Wszystko poszło jak trzeba ale po restarcie telefonu nie wykrywa żadnej sieci. Po wejściu w stan urządzenia większość informacji jest nieznana w tym IMEI. Jest jakaś rada na to?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SGS 3 LTE to nie model i93000. Wgrywając modyfikacje do innego modelu sam sobie robisz krzywdę. Teraz oczekujesz pomocy. Wgraj rom do swojego telefonu i zapraszam do działu pozostałem samsungi. Tam dalsze pytania, tu bede kasował bo wprowadzasz zamieszanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

To mój pierwszy post wiec prosze o wyrozumialosc...Przez noc telefon mi sie rozladowal ale niestety po naladowaniu wlacza mi sie tylko ekraz z "Samsung..." i cisza. Rom ktory byl w telefonie to http://forum.android.com.pl/f551/wiechorom-jb-v7-5-zsemb1-4-1-2-aroma-14-02-2013-online-plus-themy-257798/

Poztanowilem zmienic Odinem rom na jakikolwiek inny.Niestety po wgraniu jednoplikowego caly czas to samo...nie startuje.Wgralem trzyplikowy.Ruszyl,ale byl to ICS 4.0.4.I teraz cos czego nie rozumiem... Wgrywam Wyzsza wersje i nadal telefon nie startuje. Wracam do 4.04 i jest ok. Robie restore z karty pamieci i okazuje sie ze starsze restore z ICS 4 laduja sie i telefon dziala ale nowsze gdzie byl JB niestety tez sie laduja ale telefon staje na ekranie "Samsung"... NIe moge wgrac nowego romu... Pomozecie?

Okazuje sie ze mimo ze moge miec tylko ICS 4.0.4 to i tak telefon nie widzi kart SIM

Edytowane przez tomellada

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    padbaq

nabił Ci się licznik flashowania ?? jak nie to oddaj na gw go , nie ma co grzebać .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Flaszowania wykasowalem juz wczesniej przez Tringla Away... Nic nie pomaga...Kurcze co to za awaria?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Zacznij od zrobienia wipe z poziomu recovery. Powinno pomoc. :)

Wysłane z mojego GT-I9300

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko robilem... Wszystkie Wipe... Dalej nic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrób standardową procedurę - WIPE - 3 plikowy ALEF i reszta aktualizacji z kabla przez Samsung Kies.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi