Skocz do zawartości
dzierzb

Panel dotykowy nie reaguje

Rekomendowane odpowiedzi

telefon wyladowal mi w wodzie na glebokosci okolo metra byl tam z 2 minuty moze mniej po wyjeciu dzialal wylaczylem rozebralem tylko tasm nie rozłączałem wysuszylem i bylo by fajnie gdyby dzialal dotyk znaczy dziala ale tylko w niektorych miejscach. Niestety reaguje jak chce a przeważnie wcale poza tym wszystko dziala. Jak jakies rady to prosze pisac bede walczyl :) aha miesiac temu mialem wymieniony ekran i mam wrazenie ze jak teraz rozkrecalem telefon to mi sporo plasticzkow tych przy srubkach sie posypalo. Czy mogl byc nieszczelny po wymianie LCD ??. |

Ehh a juz sie cieszylem z nowego 7.2 i pelnej konfiguracji

Edytowane przez dzierzb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam ten sam problem tylko telefon MIAŁAM NA GWARANCJI. oddałam do serwisu i okazało sie zę jest zalany koło kamery , aparatu. Serwis odebrał gwarancje i nie naprawił telefonu. czy dam rade sama jakoś go naprawić??? Włącza się tylko gdzie nie gdzie nie reaguje panel dotykowy ... czy ktoś coś takiego już robił jakie rady???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miziel

a czy coś jeszcze jest uszkodzone? Jeśli nie to polecam rozebrać telefon i przeczyścić styki od wyświetlacza :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi