Skocz do zawartości
szecho14

Tryb awaryjny - jak z niego wyjść? - problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

miał ktoś problem z trybem awaryjnym i wie jak sobie z nim poradzić?

Jakiś czas temu miałem ten problem kilka razy, ale wtedy przywracałem ustawienia fabryczne i było ok, ale ciągle ten problem powraca.

Problem objawia się tym, że jak biegam i mam uruchomioną aplikację nike running po jakimś czasie samoczynnie zmienia się muzyka (używam powerampa, ale w systemowym odtwarzaczu jest tak samo), tzn cały czas piosenki się zmieniają same, po wyłączeniu odtwarzacza po kilku godzinach telefon sam się wycisza i w lewym dolnym rogu widnieje napis "tryb awaryjny", a na ekranach znikają widżety.

Zna ktoś rozwiązanie? bo nie za bardzo mi się widzi za każdym razem przywracać ustawienia fabryczne.

Android 4.03

Nic w telefonie nie majstrowałem.

Pozdrawiam szecho

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    Tryb awaryjny[/WARNT]

Poza informacją, że to Android 4.0.3 przydałoby się napisać który to konkretnie ROM (3.32/3.33?). Jeśli nie słuchasz muzyki, coś takiego się nie zdarza? Po ponownym uruchomieniu słuchawki telefon nadal jest w trybie awaryjnym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wersja oprogramowania 3.33.401.6

Zawsze przy muzyce się to zdarza, utwory zaczynają same się przełączać, a później ten tryb awaryjny.

Próbowałem zrestartować tel to włączał się ekran z h-bootem, recovery itp, wtedy gdy dawałem h-boot coś się wczytywało, gdy dałem recovery nic się nie dało zrobić, pojawiała się ikonka z zielonym elementem, a następnie z czerwonym i nic.

Wyciągnąłem kartę pamięci i włączył się telefon, ale dalej w trybem awaryjnym.

Czy ten problem może powodować jakaś aplikacja?? czy to raczej oprogramowanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A próbowałeś przeinstalować jedną, jak i drugą aplikację? Może któraś z nich robi to całe zamieszanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie przed chwilą przywróciłem ustawienia fabryczne (ale nie formatowałem karty SD) i dalej jest tryb awaryjny. Jutro jeszcze wyczyszczę kartę SD, może to coś da, bo jak nie to skończą mi się pomysły :P

Jednak nic to nie pomogło :(

Edytowane przez szecho14

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy korzystasz ze słuchawek z pilotem ?

Apka do biegania korzysta z ustawień przycisków głośności albo pilota ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A próbowałeś przeinstalować jedną, jak i drugą aplikację? Może któraś z nich robi to całe zamieszanie.

Jezeli przywraca do ustawień fabrycznych to musi instalować od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy korzystasz ze słuchawek z pilotem ?

Apka do biegania korzysta z ustawień przycisków głośności albo pilota ?

Tak, korzystam ze słuchawek z pilotem, jednak pilot popsuł się jakiś czas temu i od tamtej chwili nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

I może tutaj jest pies pogrzebany?

Pamiętam, że moja Sensacja na ICS bardzo nie lubiła się z moimi słuchawkami (A-Jays One+) i programem do obsługi playera poprzez odpowiednie naciśnięcia guzika w pilocie. Odinstalowanie softu dodającego tę obsługę załatwiło sprawę (choć pilot stracił swoje funkcje).

Może spróbuj innych słuchawek (bez pilota/z działającym pilotem)? A nuż to popsucie tego elementu powoduje jakieś zwarcie czy coś i telefon głupieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak, może to słuchawki są problem, gdy uporam się z trybem awaryjnym to je zmienie, bo i tak zamierzałem to zrobić.

A po wyczyszczeniu telefonu, nie mogę otworzyć żadnej aplikacji zainstalowanej z google play ;/ tzn. aplikacje się instalują, a gdy je otwieram to wchodzi do sklepu na stronę aplikacji.

Normalnie działają tylko aplikacje zainstalowane systemowo, które się też aktualizują.

---------- Post dołączono o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Nic nie wymyślę, telefon idzie do serwisu.

Dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi