Skocz do zawartości
bronx21

aplikacje,programy,gdzie one sa??

Rekomendowane odpowiedzi

siema mam maly problem bo nie dziala mi market i mam taka aplikacje na kompie ktora mozna sciagnac z marketu i gdy ja wrzucam na karte sd to nie moge jej znalezc w telefonie zeby ja potem zainstalowac. a chodzi mi o program astro menager.

prosze o pomoc bo potrzebuje tego programu zeby zainstalowac inne aplikacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ukey

Bo bez odpowiedniego programu nic nie zainstalujesz ... niestety taka prawda. Narazie nasz telefon nie ma mozliwosci instalowania programow z karty SD (musisz miec APPinstallera (czy jakos tak) zainstalowanego)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to troche bez sensu bo chcac sobie sciagnac i zainstalowac astro z marketu zerzarlo mi 5 zeta i sciagnelo dopiero 22% aplikacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja pierdziele n00b attack tutaj jest normalnie.

Można przecież przez adb install zainstalować albo skryptem z konsoli telefonu (o ile wiecie co to jest albo macie to na telefonie) :/.

Zresztą Astro to syf jest, są jeszcze inne alternatywy o wiele lepsze takie jak OI File Manager albo EStrongs File Manager.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to niby jak to zrobic skoro wrzucam ten program na karte i nie ma go na telefonie a i nie idzie go zainstalowac bezposrednoio z kompa bo ma rozszerzenie apk.

a jezeli wiesz jak mozna cos takiego zrobic to powiedz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    swirus

połącz się przez wifi i ściągnij z marketu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie mam gdzie skorzystac z wifi mieszkam na wiosce i nie ma u nas chyba zadnej sieci wifi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet

Polecam kupic jakis pakiet internetowy i nie bedzie problemow z zeraniem kasy

Sent from my GT540 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    no to niby jak to zrobic skoro wrzucam ten program na karte i nie ma go na telefonie

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=7FqQZRJ4q1s&playnext=1&videos=7FqQZRJ4q1s]YouTube - Śmiech[/ame]

Następnym razem poszukajcie trochę...

Instalacja Aplikacji – Wiki.android.com.pl

Najlepiej ściągnąć EStrongs File Explorer, odszukać plik na karcie pamięci i zainstalować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    swirus

@wuerzet ale w orange nie ma sensownego pakietu póki co. Można przejść na Orange Free ale czy to się tak naprawdę opłaci biorąc pod uwagę cenę za wiadomości...

@bronx21 kup router i po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x