Skocz do zawartości
deathdizko

[ROM]N7000XXLRK ICS 4.0.4 kolejny, drugi update dla Galaxy Note w Niemczech

Rekomendowane odpowiedzi

Opis luźno oparty na informacjach z androidromupdate.com.

Drugi w miesiącu lipcu update dla użytkowników Note’a w Niemczech.

Firmware info:

Device: Samsung Galaxy Note GT-N7000

Product Code: DBT

Region: Europe

Country: Germany

PDA: N7000XXLRK

CSC: N7000DBTLRK

MODEM: N7000XXLRK

Version: Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich

Build Date: 7/17/2012 11:37:38 AM

Stock ROM: N7000XXLRK_N7000DBTLRK_N7000XXLRK

ROM jedno plikowy.

N7000XXLRK przynosi kilka nowych funkcji i usprawnień. Galaxy Note ma teraz działać szybciej i płynniej niżwersja XLRG. Zostały równiesz preinstalowane nowe plikacje, takie jak - HRS hotele, Hugendubel, kaufDA Navigator Lieferheld i myTaxi, wszystkie skierowane do niemieckiego urzytkownika.

Zmieniała się szata graficzna klawiatury. Ulepszony kształt i forma mają znacząco zwiększyć konfort pisania. Jej wygląd jest taki sam jak w klawiaturze zastosowanej w Galaxy S3. Niektóre funkcje nie zostały zmienione jak na przykład szybkie wyszukiwanie oraz dodatkowy wiersz numeryczny na górze.

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Rom zainstalowałem wczoraj za pomocą Mobile ODIN Pro, z zaznaczoną opcją zachowania roota. Język polski jest, na poczatku na klawiaturze miałem null null, więc zmieniłem na Swype a później na SwiftKey, którą na co dzień używam. Świeży system potraktowany kodem *2767*3855#, oraz formatem pamięci wewnętrznej. Odnoszę wrażenie, iż lag z wybudzenia został zminimalizowany, soft wydaje się lekko szybszy, ale może być to spowodowane po prostu świeżą instalką. Wypieprzyłem w cholere wszystkie niemieckie wstawki, oraz kilka stock'owych aplikacji, które zawsze usuwam.

Edytowane przez deathdizko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko ładnie i pięknie ale użytkowników to znam takie słowo ale urzytkowników- tego nie znam :-] btw i tak wolę siedzieć na LRG bo mam go sprawdzonego i nie mam w klawiaturze samsunga ani jednego null null :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wszystko ładnie i pięknie ale użytkowników to znam takie słowo ale urzytkowników- tego nie znam :-] btw

Pasi?

btw i tak wolę siedzieć na LRG bo mam go sprawdzonego i nie mam w klawiaturze samsunga ani jednego null null :)

Na LRG tez mialem nulle jakims dziwnym trafem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tym ROMem walczymy już w wątku http://forum.android.com.pl/f436/rom-n7000xxlri-11-07-2012-android-4-0-4-a-195425/index2.html - od co najmniej kilku dni mam go zainstalowanego. Miałem problem z odnalezieniem mikrofonika na klawiaturze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja dzisiaj dostałem rom przez automatyczna aktualizacje samsunga. Wcześniej byłem na lrg... w Sumie to zaskoczony jestem

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie masz product code ustawiony na dbt,w innym przypadku nie zuaktualizowało by się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam ten rom wgrany, jest naprawdę OK. Chciałbym zmienić w nim kernela i teraz pytanie - Jakiego kernela zapodać (myślę nad cf-root'em lub GL_NOTECORE). Który kernel i jaka wersja najbardziej pasowałaby do tego romu. Chcę wgrać kernel Odinem 1.85. Czy nabiję licznik flashowań? czy mogę uwalić Note'a? Myślę, że zmiana kernela da mi roota oraz poprawi wydajność systemu w grach. Czy się nie mylę? Proszę tylko o poważne odpowiedzi. Wracając do samego romu, czas pracy na baterii przy umiarkowanym użytkowaniu to ok. 3-4 dni :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrałem ów ROM MobiOdinem z zachowaniem rota, full wipe, format wewnętrznej SD.

W porównaniu do LRG jest szybszy, u mnie praktycznie został wyeliminowany problem z wyświetlaniem griadmentu.

Puki co, od kilku godzin wad nie zauważyłem, o baterii wypowiem się obiektywnie za kilka dni.

Wszystko chodzi jak burza, telefonik dostał kopa.

Szkoda, że nie dostaniemy JB.. (nie dostaniemy bo w tedy mało kto by kupił Note2, zasrany marketing Szajsunga);

Polecam ten ROM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A na jakim kernelu robiłeś full wipe z Mobile Odina?

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A na jakim kernelu robiłeś full wipe z Mobile Odina?

Od samego początku full wipe z Mobile Odina robię na standardowym kernelu, tak samo jak robiłem to na S2.

Nigdy nie uwaliłem Notka ani S2.

Odnośnie baterii w LRK - mi trzyma przy obciążeniu wi-fi + gry + internet zauważalnie dłużej niż na LRG.

Bez problemu przechodzi w deep sleep, sprawdzone SetCpu App.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi