Skocz do zawartości
deathdizko

[ROM]N7000XXLRK ICS 4.0.4 kolejny, drugi update dla Galaxy Note w Niemczech

Rekomendowane odpowiedzi

To dziś sobie przejdę na niego :-) przy okazji sprawdzę czy po zmianie ROM'u będzie działać Automapa

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    To dziś sobie przejdę na niego :-) przy okazji sprawdzę czy po zmianie ROM'u będzie działać Automapa

Mi działa AutoMapa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodziło mi o to ze Automapa jest przypisana do urządzenia a nie konta w Google. Support Automapy twierdzi ze zmianą romu może spowodować problemy z licencją programu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po zmianie ROM`na LRK nie miałem problemu z licencją AutoMapy. Ale ile urządzeń tyle możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KK88

Witam serdecznie,

Powoli przychodzi chyba czas na opuszczenie Gingerbreada, a czytając tu dużo dobrego, pomyślałem, że zadam kilka kluczowych pytań z mojego punktu widzenia:

1. Czy istnieje możliwość odczytu/zapisu pendrive'ów USB opartych o FAT32 i NTFS (za pomocą NtfsSd)?

2. Jeśli chodzi o baterię - podobnie jak w porównaniu do Gingerbreada? Bo czytałem, że póki co ICS zjada nieco bardziej baterię

3. Rozumiem, że problemów z sygnałem WiFi czy GSM na tym ROMie nie zaobserwuję?

4. Kabel USB OTG - normalne działanie, jak w przypadku GB? (działa to samo, tzn. myszki, klawiatury itd?)

Z góry dzięki za odpowiedź

Gdybym się decydował na zamianę - w tej chwili mam LC1 z rootem, zrobić wipe, następnie wgrać mobile odinem ICS (kernel w zestawie?) z zachowaniem roota, ponownie zrobić wipe i poinstalować wszystko od początku? Dobrze kombinuję?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam serdecznie,

Powoli przychodzi chyba czas na opuszczenie Gingerbreada, a czytając tu dużo dobrego, pomyślałem, że zadam kilka kluczowych pytań z mojego punktu widzenia:

1. Czy istnieje możliwość odczytu/zapisu pendrive'ów USB opartych o FAT32 i NTFS (za pomocą NtfsSd)?

2. Jeśli chodzi o baterię - podobnie jak w porównaniu do Gingerbreada? Bo czytałem, że póki co ICS zjada nieco bardziej baterię

3. Rozumiem, że problemów z sygnałem WiFi czy GSM na tym ROMie nie zaobserwuję?

4. Kabel USB OTG - normalne działanie, jak w przypadku GB? (działa to samo, tzn. myszki, klawiatury itd?)

Z góry dzięki za odpowiedź

Gdybym się decydował na zamianę - w tej chwili mam LC1 z rootem, zrobić wipe, następnie wgrać mobile odinem ICS (kernel w zestawie?) z zachowaniem roota, ponownie zrobić wipe i poinstalować wszystko od początku? Dobrze kombinuję?

Ad.1 - Z NTFS nie sprawdzałem puki co. FAT32 u mnie bez problemów.

Ad.2 - Na LRK bateria działa porównywalnie do GB. Jednak moim zdaniem nie osiągnie lepszego wyniku, ponieważ ICS lepiej wykożystuje procesory dwu-rdzeniowe co za tym idzie - większe zużycie energii. O wyświetlaczu nie wspomną - główny prądożerca.

Ad.3 - Nie zaobserwowałem od początku wgrania ROM-u (kilka dni temu) żadnych problemów z Wi-Fi czy GSM.

Ad.4 - Kabel USB OTG - działa bez zarzutów. Testowałem z myszką i klawiaturą a nawet rozgałęziaczem na 3 USB i podpiętymi w/w urządzeniami - działało bez problemu.

Podsumowując - polecam Ci 'od serca' przejście z GB na ICS ;)

Edytowane przez michal.d98

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KK88

To moja jedyna prośba - czy mógłbyś (jeśli oczywiście masz coś z NTFS pod ręką) zainstalować tę appkę i spróbować podłączyć, sprawdzając, czy ogarnie temat i pokaże dane z pendrive?

No nic, zapewne z rana spróbuję ruszyć tego ICSa ;]

I ewentualnie prośba o potwierdzenie:

1) Gdybym się decydował na zamianę - w tej chwili mam LC1 z rootem, zrobić wipe, następnie wgrać mobile odinem ICS (kernel w zestawie?) z zachowaniem roota, ponownie zrobić wipe i poinstalować wszystko od początku? Dobrze kombinuję?

2) Polecacie jakiś kernel do tego?

Edytowane przez KK88

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    To moja jedyna prośba - czy mógłbyś (jeśli oczywiście masz coś z NTFS pod ręką) zainstalować tę appkę i spróbować podłączyć, sprawdzając, czy ogarnie temat i pokaże dane z pendrive?

No nic, zapewne z rana spróbuję ruszyć tego ICSa ;]

I ewentualnie prośba o potwierdzenie:

1) Gdybym się decydował na zamianę - w tej chwili mam LC1 z rootem, zrobić wipe, następnie wgrać mobile odinem ICS (kernel w zestawie?) z zachowaniem roota, ponownie zrobić wipe i poinstalować wszystko od początku? Dobrze kombinuję?

2) Polecacie jakiś kernel do tego?

NTFS u mnie działa po zainstalowaniu app.

Możesz w ten sposób z-flash'ować.

Kelner jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odnośnie baterii - na LRK trzyma całkiem na przyzwoitym poziomie w porównaniu do wcześniejszych wersji ICS. Jestem miło zaskoczony.

Sam telefon również bez problemu wchodzi w deep sleep.

[email protected] N7000 / ROM: LRK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

- NTFS działa po zainstalowaniu apki. Wszystkie peny mam na ntfs. Oglądam z nich filmy.

- baterię żre ale jakby rozsądniej niż starsze wersje. Jak na noc położę telefon (zegar 800 mHz, ustawiony budzik, tylko 2G, No Data) to budzi się ze 100 procentami (zegar po 5 rano przełącza się na 1000 MHz). Dziś wychodziłem z podpiętym blutkiem (słuchawka), jedna rozmowa w trakcie) i po powrocie bateria była na 100 procent.

- @KK88 - a nie możesz spróbować MobileOdinem wgrać od razu bez WIPE ? Mam tak i nieźle działa. Od wipe powstrzymije mnie konieczność wyeksportowania kontaktów z telefonu z czym sobie nie radzę. Pisałem o tym w dziale Problemy Techniczne.

@michał.d98 - jaki rozdzielacz stosujesz do klawiatury i myszki (na 3 USB) ? Podaj proszę typ, to sobie poszukam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi