Skocz do zawartości
deathdizko

[ROM]N7000XXLRK ICS 4.0.4 kolejny, drugi update dla Galaxy Note w Niemczech

Rekomendowane odpowiedzi

KK88

Właśnie dokonuję backupu danych - nie robiłem wipe ani razu wcześniej, na la4 wgrałem lc1, także wolałbym się pozbyć tego całego syfku, żeby potem nie narzekać, że mi się ICS przycina, a i tak boję się, że coś nie zadziała tak, jakbym chciał.

Co do samego backupu: SMS Backup + robię kopię zapasową smsów/mmsów, a jeśli chodzi o kontakty, to widzę dwie opcję - synchronizację z kontem Gmail, a drugie to export kontaktów - tak planuję je potem przywrócić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to niespodzianka,dzisiaj moj niemiecki LRG sam uaktualnił sie do LRK z poziomu telefonu.A juz chciałem sam go uaktualniac przez odina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A to niespodzianka,dzisiaj moj niemiecki LRG sam uaktualnił sie do LRK z poziomu telefonu.A juz chciałem sam go uaktualniac przez odina.

Nic nadzwyczajnego , jeśli masz PC ustawione na DBT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    No to czekamy na CF-root :) a;)

Nie ma co czekać. MobileODIN i zachowujesz Root z poprzedniego Romu :)

[email protected] N7000 / ROM: LRK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KK88

To prawda, root został. U mnie jest jednak taki problem, że za licho nie jestem w stanie połączyć go z Kiesem, a chciałem przywrócić nim wiadomości, zadania itd. Zainstalowałem już najnowszą wersję Kiesa (zaktualizowało mi ją), przeinstalowałem sterownik... ma ktoś jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    To prawda, root został. U mnie jest jednak taki problem, że za licho nie jestem w stanie połączyć go z Kiesem, a chciałem przywrócić nim wiadomości, zadania itd. Zainstalowałem już najnowszą wersję Kiesa (zaktualizowało mi ją), przeinstalowałem sterownik... ma ktoś jakiś pomysł?

Powiem Ci, że od kiedy nie mogłem połączyć się z KIES, zrezygnowałem z tego dziadostwa jak również usunąłem APP Kies'u z telefonu.

Na LRK u mnie również błąd połączenia.

Na przyszłość używaj programu SMS Backup do backup'u SMS'ów - Sklep Google Play;

Do zadań polecam CI "Tasks", który synchronizuje się z Google Account - Sklep Google Play;

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KK88

Hmm, a jeszcze takie pytanie - wgrałem go, wrzuciłem NTFSsd, potwierdziłem prawa roota, ale niestety nie działa mi odczytywanie danych z pendrive z ntfsem :/ zmieniałeś te ścieżki tam w opcjach programu czy od razu Ci odpaliło?

/EDIT: zainstalowałem ntfs mounter i ruszyło, także chociaż tyle dobrze ;]

Edytowane przez KK88

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie męczy sprawa backupu kontaktów wyłącznie z telefonu. Nikt jakoś mi nic nie podpowiada w innych działach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mnie męczy sprawa backupu kontaktów wyłącznie z telefonu. Nikt jakoś mi nic nie podpowiada w innych działach.

Jesli chodzi Ci tylko o kontakty to wystarczy wyeksportowac je na karte SD. A jak masz roota to mozesz rowniesz sprobowac sobie MyBackup Pro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi