Skocz do zawartości
sir-greg

Serwis Regenersis

Rekomendowane odpowiedzi

Ponawiam pytanko, co o tym myślicie?

Ja na twoim miejscu bym się wstrzymał parę miesięcy. Później przesłał i za pewne dostałbyś nową obudowę etc. Będzie ponownie wyglądał jak nowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy warto męczyć się i czekać, czy nie przyjdzie przypadkiem znów z tą samą wadą i zabawa od nowa, jak myślicie? Poradzicie coś?

Było już w tym temacie, ale wrzucę jeszcze raz bo nie chce mi się szukać postu, w którym to było :P

SKP_Reklamacje.pdf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie mam dylemat, bo dziś doszła do mnie folia Brando Ultra Clear i trochę szkoda mi ją zakładać jeśli mam ją potem ściągać i w sumie wyrzucić, bo potem ciężko będzie znów uzyskać ten sam efekt...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie trochę poza tematem, ale dotyczy użytkowników One V. Czy inne telefony (mam na myśli np. Galaxy S3, S2 itp.) są też takie usterkowe? Chodzi mi o to, że mam też Spicę i choć może temat serwisu jest tutaj na forum, to ja nawet nigdy do niego nie zajrzałem, a tutaj temat serwisu "puchnie" regularnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie nazwałbym HTC One V usterkowym, niewiele jest przypadkow na forum opisanych gdzie komuś samoistnie uszkodził sie system czy uszkodzenie mechaniczne wystepujace samoistnie

mimo iz mi takze posypal sie system to , tak jak domniemam w 95% przypadkow , byla to wina uzytkownika i uzytkowania ;p za duzo sie bawilem systemem i wystapil blad i telefon nie dal rady samemu wstac

dodatkowo 1/2 usterek tu opisanych to , przeswity , problemy z podswietleniem klawiszy itp

denerwujace , sam pewnie tez bym poslal do regenesis i sie nie meczyl z tym ale nie nazwalbym tego usterka tylko problemem natury kosmetycznej

po znajomych wiem np ze s2 , rzadko prezentuje problemy "kosmetyczne", czesciej walnie "z grubej rury"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yanos
    No właśnie mam dylemat, bo dziś doszła do mnie folia Brando Ultra Clear i trochę szkoda mi ją zakładać jeśli mam ją potem ściągać i w sumie wyrzucić, bo potem ciężko będzie znów uzyskać ten sam efekt...

Nie ma problemu z jej ponownym założeniem, więc nie wiem czemu uważasz że będzie do wyrzucenia. Wystarczy umyć, wysuszyć i nałożyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zamieszczone przez Borzuck

Nie ma problemu z jej ponownym założeniem, więc nie wiem czemu uważasz że będzie do wyrzucenia. Wystarczy umyć, wysuszyć i nałożyć.

Jak to powiedział kolega brando ma to do siebie, że to nie jest folia klejona i nadaje się do ponownego użytkowania ...

Wysłane z mojego HTC One V za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bo0ze

to ja też mam pytań kilka do ekspertów :) Po pierwsze po prawej stronie trochę mi odstaje obudowa tak w 1/3 ekranu ale też mniej więcej w tym samym miejscu mam otarcie na obudowie czy mogą to podciągnąć pod uszkodzenie mechaniczne? Dodam że tak odstawało. Głośnik od rozmów jest kiepski, jak ktoś dzwoni to załącza się z ok 2-3 s opóźnieniem. Mam odblokowany bootloader i wgranego CM9 czy jeśli wrzucę stocka i zrobię relock przyjmą go na gwarancję ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yanos

Wszystko zależy od dobrego nastroju osoby, która będzie go serwisowała :P Może być różnie, ale w takim wypadku pewnie mogą to podciągnąć pod uszkodzenie mechaniczne, ale równie dobrze mogą po prostu to naprawić. Kwestia jak trafisz. Tak samo sytuacja wygląda z odblokowanym bootloaderem. Ostatnio na forum OneX opisywali sytuację, że gwarancja została cofnięta za odblokowanie bootloadera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zieciu

Po 2 miesiącach i jednej nie udanej naprawie mojego telefonu przez serwis, dostałem HTC Sensation. Musiałem się nieźle nagimastykować żeby wymienili mi One V ale nie żałuję tej walki. Jestem bardzo zadowolony z Sensacji inna klasa telefonu.

Serwis R. radzę mijać długim łukiem ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi