Skocz do zawartości
sir-greg

Serwis Regenersis

Rekomendowane odpowiedzi

Ale sam upomniałeś się o wymianę telefonu na inny model, czy oni zaproponowali czy wymianę na Sensację?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej oni po pewnym czasie oferują coś takiego..

Wysyłane z mojego HTC One V za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli co, nadal nie warto wysyłać telefonów z prześwitami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rkl

Panowie,

juz myslalem ze koniec moich przygod pt problemy z telefonem. Dla przypomnienia telefon kupilem pod koniec czerwca, w lipcu trafil do serwisu, po wielu interwencjach zostal wymieniony na nowa jednostke...po miesiacu wrocil. Naiwnie myslalem ze to koniec problemow, dzis odpalam jakas gierke, czarny ekran, na ktorym widze co - tak ukochane martwe piksele :(((

Takze chyba czeka mnie kolejna wysylka telefonu do serwisu, mc czekania i chyba go po prostu sprzedam

rece opadaja...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poradźcie,

OV1 mam od ponad miesiąca, wszystko działa sprawnie choć czasami bardzo przymula. Moj problem polega na tym ze pod szybką zauważyłem jak by powietrze, a z czasem tych kropek/smug przybywa. Nie przeszkadza to w korzystaniu z telefonu jednak obawiam się, że w końcu mogą wyniknąć z tego jakieś problemy, albo odklei się ekran. Stąd moje pytanie jak sądzicie oddać go już do naprawy (do Orange czy HTC) czy czekać..?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yanos

Ja bym nie czekał, tylko odsyłał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Im dłużej czekasz tym dłużej będziesz chodzić z felernym .

Kolega wysłał go do Setela i po niecałym miesiącu wrócił z wymienionym wszystkim a prosił tylko o front i back case .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    herv

W dniu dzisiejszym dowiedziałem się, że serwis regenersis anulował gwarancję mojego telefonu twierdząc, że telefon upadł z wysokości. Telefon nigdy nie upadł, nie ma pękniętej obudowy czy wyświetlacza i innych uszkodzeń. W telefon pojawił się problem, że podczas wykonywania rozmów telefonicznych zaświecał się notorycznie ekran i włączały się funkcje zawieszania połączeń, uruchamiania głośnika zewnętrznego i inne funkcje ekranu podczas połączeń. Serwis anulował gwarancję chcąc pozbyć się problemu czy chce po prostu wyłudzić ode mnie ponad 200zł, czy jak mam to tłumaczyć. Jak z tym walczyć. Co teraz zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wdarku

Rzecznik praw konsumenta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Regeneris to zwykle konowały!! Nie dość, że moj HOV mial uszkodzone sluchawki, to gubi(ł) zasięg wszystkich sieci jakie możliwe, wibracje ma walniętą, wieczne lagi, problem z aplikacją telefon (non stop wiesza sie i wysyła raport o błędach) prześwity po bokach i pod przyciskami to gość z customer service Regeneris powiedział mi ze jedynie co zrobili to wymienili słuchawki!! Nawet nie sprawdzili innych rzeczy które zgłosiłem! Dodam tylko, że telefon jest niby w drodze do Krakowa z Janek od 5 dni! Zastanawiam się teraz tylko co im zrobić bo ewidentnie tam mają wyj#[email protected] na klienta..... MASAKRA!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi