Skocz do zawartości
adif1

Totalna cegła

Rekomendowane odpowiedzi

adif1

Witam serdecznie otóż uwaliłem na 99% prade ... nie można jej włączyć oprócz vol up bez batteri i nic więcej jeżeli oddam go na gwarancje mogą znalesc roota? czy cos w ten deseń??

przed brickiem robilem 3 razy hard reset + new soft :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piron

Coś mi się wydaje, że nieźle namieszałeś. Nie wiem co wgrywałeś. Jedyna rada jaka mi przychodzi do głowy, to próba wgrania softu od nowa w trybie emergency.

Tak dla przyszłych kombinatorów- Prada na ics 4.04 działa bardzo dobrze więc nie ma potrzeby rootowania telefonu. :).

Ps. Czytając Twoje inne posty wnioskuję, że zrootowałeś Pradę i później albo coś usunąłeś lub wgrałeś program (mod) który rozwalił cały system.

Spróbuj jeszcze twardego resetu. Wyłącz telefon, następnie jednocześnie wciśnij klawisze- głośność+, aparat i power. Trzymaj je około 10 sekund. Po tym zabiegu telefon wyczyści dane i przywróci ustawienia fabryczne. Jeśli jednak wgrałeś jakiś zły mod, który został dodany do systemu to może być problem.

Edytowane przez Piron

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adif1

wgralem rec od innego telefonu :) i zaczely sie cyrki nie ma nic innego od tego vol upp :) czyli jak mowilem cegła na 99%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ponczi
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    totalna cegla[/WARNT]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    siem

można jeszcze spróbować awaryjnego odzyskiwania oprogramowania przez program lg mobile support tool - czy jak on tam się nazywa. podłączyć go w trybie download mode i spróbować może pomoże...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem możesz spokojnie oddac na gwarancje bo skoro się nie włącza to raczej nie zobacza że masz roota, a tak dla ciekawostek to słuszałem, że wysyłali różne LG do serwisu z rootami a nawet custom romami a dostawali naprawione tylko, że z oryginalnym softem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x