Skocz do zawartości
Elmer

Jaka karta do tego telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś już kupował podobne karty przez allegro. bo to dość dziwne ze za kartę 8GB płaci się rownoważnośc karty 4GB.

Normalnie karta 8GB kosztuje ok 80-90 zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ktos mial 16 GB? Smiga to jakos?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SanDisk MicroSD SDHC 8GB 150Mb/s!! NAJSZYBSZE!! (1203610965) - Aukcje internetowe Allegro

za 40zł, ale nie jestem co do tego 100% pewien, możesz wziąć i powiedziec jak chodzi(bo osobiscie nie wierze w to co tam pisza)

oczywiscie karta class 2!!!!!!!!!!!!!!!!

gwarantuje minimalny staly odczyt na poziomie 2Mb... karta class 6.. ktorej uzywam okolo 5,7... itd..

oni tez o tym pisza.. ale.. oczywiscie wyciagnac mozna wiecej.. ale to beda skoki .. np przy przesylaniu pliku tekstowego.. czyli rzecz nei odczuwalna... gwarnatuje ze staly transfer mierzony czymkolwiek.. hdtach np.. nei da wyniku wiekszego niz 3,5 :)

do tego trzeba zauwazyc ze komputer z czytnikiem sdhc.. (przez przejsciowke bo to micro karta).. da wynik lepszy niz w teleofnie.. itd...

sadze ze uzytkownik teelfonu specjalnei nei odczuje roznicy meidzy jedną a druga.. klasa karty.. ale lepeij powiedzmy zainwestowac w ..c onajmniej 4.. :)

ja testowalem karty w aparacie.. i porownujac zapis pliku RAW okolo 11 Mb.. na karcie SD trwalo do prawie 12 sekund,,, na sdhc clas 2.. trwalo to okolo 7..8. sekund.. na class 6.. spadlo to 3..4.. wiec roznica odczuwalna..

jeszcez bardziej czuc roznice przy zdjeciach seryjnych.. ale to jak mowie aparat nie telefon.. :)

w telefonie mam 4Gb. clas 4 smiga ladnie..

150.. moze im sie pomylilo.. .. 1,5 mialo byc :D..:"D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może się nie pomylili i to miało tak być z tymi prędkościami. Przecież to są bity (b) a nie bajty (B).

Cena kusząca, ale podejrzanie to wygląda. Ja bym nie brał...

A w swoim WF mam 8GB Klasy 2. Sprawuje się dobrze, nie narzekam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam 8GB class 2 firmy Trascend, wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Myszu
    A ktos mial 16 GB? Smiga to jakos?

Ja mam 2 GB microSD, 8 GB microSD HC, 16 GB microSD HC i wszystko śmiga jak po maśle.

Ale podam wam dziwny przypadek - w moim poprzednim telefonie - LG Cookie karta 8 GB microSD HC chodziła spokojnie, a zwykłem microSD'ki nie chodziły, niezależnie od wielkości ;/

Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem (zazwyczaj bywa odwrotnie), ale dla mnie LG to najgorszy producent telefonów, więc może to jest jakieś rozwiązanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    asdfg

Jakueś tydzień temu założyłem do swojego nowego Wildfire'a kartę 16GB firmy GoodRAM, o ile dobrze pamiętam jest klasy C4, zapłaciłem 120zł w PAT-COM.pl na Batorego w W-wie. Telefon widzi całą kartę, coś tam sobie zapisuje z aplikacji, chyba wszystko jest OK, ale przyznam się nic nie testowałem, bo nie mam czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam u siebie micro SDHC 4gb firmy sandisk kupioną chyba w saturnie czy gdzieś i działa bardzo dobrze :) w telefonie za bardzo nie odczuwa się różnicy w prędkościach moim zdaniem. bardziej to widać przy zrzucaniu zdjęć itp przez adapter na komputerze.

pozdrawiam

bart_k_pl

Edytowane przez MroziQ
    duplikacja usunięta ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Testowałem kartę 32GB Sandiska, chyba class 2. Śmiga bez problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi