Skocz do zawartości
Elmer

Jaka karta do tego telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

akmk

Ja mam oryginalną SDHC 8GB z noki 5800xm i śmiga bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja mam oryginalną SDHC 8GB z noki 5800xm

jak bardzo ORYGINALNĄ?? wiesz.. nokia sama w sobie nei robi kart.. wiec.. oryginalnosc.. jest tu dziwna..

z kart polecam TRANSCEND lub A-DATA.. wg wszelakich testów wypadają stosunkowo najlepiej (cenowo moze nie koniecznie) ale szybkosc lepsza niz.. kingstony czy inne promowane zazwyczaj marki..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    akmk

Napisałem oryginalną w znaczeniu że fabryczna z noki 5800xm a nie że wyprodukowana przez nokie bo zdaje sobie sprawę że jeśli dodawali ją gratis to nie jest to jakiś produkt wysokiej jakości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koledze chodziło o to, że nokoa nie produkuje kart tylko branduje swoim logiem a przeważnie są to karty sandisk

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

chciałbym sobie zakupić większą kartę pamięci. Na początku myślałem o Sandisku albo Kingstonie. Ale przejrzałem Allegro i znalazłem kilka ciekawych opcji, ciekawych ze względów finansowych :-). I chciałbym Was zapytać czy te karty są warte zainteresowania i czy poza tym będą chodziły w WF.

Karta ADATA

np.: **ADATA**KARTA SDHC 16GB 16 GB class10 FULL HD (1388027734) - Aukcje internetowe Allegro

Karta EXTREMEMORY

np.: KARTA SDHC 16 GB CLASS10 EXTREMEMORY 16GB +CZYTNIK (1377884338) - Aukcje internetowe Allegro

Karta TRANSCEND

np.: TRANSCEND KARTA PAMIĘCI 16GB CL10 SDHC BSTOK 3215 (1371261056) - Aukcje internetowe Allegro

Moją niepewność wzbudza stosunek ceny do clasy 10... Hmm.. Co WY na to?

Pozdrawiam.

ERRATA...

Już wiem o co chodzi... To nie są karty microSD... :D

To oznacza, że muszę zainwestować raczej w okulary niż kartę...

Edytowane przez Laupunkt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MroziQ

To są karty SDHC, gdzie chcesz to wsadzić w Wildfire? :)

@down: to są tylko producenci. Poszukaj w sieci komentarzy na ich temat. Działać będą normalnie.

Edytowane przez MroziQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taaaa... Już zauważyłem :-D

Ale wracając do microSD... Czy pójdą w WF Trancend, Goodram albo Adata? Czy lepiej nie ryzykować i kupić jak zawsze SanDiska albo Kingstona?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Taaaa... Już zauważyłem :-D

Ale wracając do microSD... Czy pójdą w WF Trancend, Goodram albo Adata? Czy lepiej nie ryzykować i kupić jak zawsze SanDiska albo Kingstona?

a ja zdecydowanie polecam albo adata albo tramscenda ( sam uzywam ten drugi typ).. i pryznam ze co mnie przekonalo w porownaniu z kingstonami to A cena B clasa gdzie w tej cenei duzo lepiej.. i C wiele testów na kingstonach samsungach i innych takich wykazalo ze.. transcendy dawaly najstabilniejszy odczyt na malych i srednich plikach.. co wydaje sie najrozsadneijsze przy uzywaniu karty do zdjec mp3ek.. itd.. tel glownie zapisuje male pliki..

pomijam fakt.. ze roznica nie bedzie znaczaco wyczuwalna.. (dopiero gry podpinasz ją przez czytnik kart do kompa)..:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    davdan

Ja mam 2GB od samsunga i dobrze działa :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamierzam kupić 32gb class 4 np.sandisk, kingston lub cos takiego. Chciałbym opinie kogos kto uzywa takiej kary i czy fon niezamula.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi