Skocz do zawartości
Elmer

Jaka karta do tego telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Karta pamięci MicroSD 16GB GoodRAM i powiem że nie narzekam karta wcześniej śmigała w Symbionie , a teraz w HTC z 2 razy mi zamuliło , ale to prawo podobnie przez maks na karcie .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Karta Pamieci 32 GB Micro SD MicroSD HD Promocja ! (1744478203) - Aukcje internetowe Allegro a co powiecie o takiej karcie, bedzie dobrze chulała z wildfire? pozatym czasem chciałbym ją tez wrzucic do tabletu goclever s73. Tylko zastanawia mnie ta dość niska cena? warto brać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gala

Nie, to chinskie go**o :)

Wysłano z HTC Desire z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w czym się to "chińskie gó**o" przejawi?

a i czym w życiu codziennym różni się sd od sdhc? bo lekturke na wiki przerobiłem, ale dużo mi to nie dało;p

do wildfire moge włozyć sdhc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tym ze nie będzie działać albo ma o wiele mniejszą pojemność od podawanej . Po za tym ta klasa karty przy tej pojemności to załamka . Dołóż parę złotych i weź sobie 16GB konkretnej firmy .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli dobrze podejrzewałem, że za tanio i mogą być tego typu cyrki;p

No to zostajemy przy 16GB.

microSD HC 16GB Sandisk KRK Starowislna70 (1741040570) - Aukcje internetowe Allegro

niedaleko mnie ten sklep więc może nawet pare złotych taniej niż przez allegro by było.

Można pokusić się o coś takiego? Będzie to hulało bez zbędnych nerwów z wildfire i tabletem?

edit:

Mógłbym ktoś udzielić odpowiedzić potrzebującemu, bo naprawde nie mam dużego pojęcia o tym ;)

Edytowane przez slawkow68

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie bierz karty o miejszej klasie niż class6 a najlepiej class10. róznica w cenie nie jest wielka a przy większych kartach szybkość odczytu i zapisu się przydaje .

Adata MicroSDHC 16GB Class 10 Micro SDHC + Adapter (1737211278) - Aukcje internetowe Allegro

lub z czytnikiem

Adata MicroSDHC 16GB Klasa10 + Czytnik USB (1736709043) - Aukcje internetowe Allegro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi nie czyta karty 8gb ta sdhc z noki bo też mam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kris68

djnba karta w porzadku tylko powiedz mi jedno po co ci 16 GB - obawiam sie ze dla szpanu tylko - nie wierze że zmiescisz tam tyle mp 3 i filmow bo chyba w domu masz telewizor a ogladanie na telefonie to srednia przyjemnosc - wg. mnie w zupelnosci wystarczy 8 Gb az nadto a i to bedzie ci ciezko zapchac. Po co przeplacac za taka karte - no chyba ze ktos ma tej kasy za duzo. Wybor nalezy do ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi