Skocz do zawartości
Elmer

Jaka karta do tego telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

kris68

Wedlug uznania ale powiedz mi popara83 ile z tych 8 Gb masz zajete przez rzeczy z telefonu ? 2-3 Gb to juz maksymalnie. A jak ktos lubi sluchsc mp 3 to kupuje odtwaracz mp 3 co do filmów juz sie wypowiedzialem. Jak masz karte 8 Gb od 2 lat to wiadomo ze nie ma sensu wymieniac bo i po co ale wkurza mnie ten pęd do tych gb - niektorzy beda sugerowac nawet 32 GB bo tyle HTC chyba obsluzy tylko ja sie pytam po co - przeciez tylko dla szpanu zeby napisac czy powiedziec kumplowi - ty ja mam w fonie karte 32 Gb . Dla mnie bezsens zupełny.

popara83 jedno pytanie po co ci az 3 telefony to nie zlote monety zeby zbierac - albo lubisz placic 3 abonamenty albo miec 3 karty ale dla mnie to troszke dziwne. Bez urazy tak tylko stwierdzilem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ja mam taka: SanDisk microSDHC 8GB Class 2

Panowie, karty dzisiaj sa bardzo tanie. Sprawdzcie jak pracuje karta klasy 2 a jak klasy 10 - i po temacie. Co do ilosci Giga to juz jak kto chce.

Ja mam 8 GB i mało... 2 navigacje, troche instalacji na FAT i zainstalowanych na EXT, "kilka" audiobook'ow, mp3, filmik jakis, kilka zdjec i fimow z WF i po 8 GB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kris68

mgreta36 i co jestes zadowolony z nawigacji na takim ekranie - przeciez patrzac na to mozna wypadek spowodowac - do nawigacji mam GPS GoClever 4366 i legalna Automape - co do oglądania filmów nie bede dyskutowal - jezeli ktos lubi ogladac filmy w rozdzielczosci 320x240 to juz jego sprawa ale dziwie ci sie , co do klasy karty masz rzeczywiscie racje jest roznica miedzu 2 i 10 :). Wiesz jak ktos chce to i te 16 i 32 Gb zapcha. Dobra ale nie robmy offtopa bo nam MARUBAN warny da .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak jade z navigacją to nie patrze na ekran tylko słucham, wiec przekątna ekranu mnie nie interesi. Mam 40" ekran w domu do ogladania - a jak wychodze nie zabieram TV ze sobą a i na mniejszym mozna looknąć cos czasami. Jak masz 2-3 latka w samochodzie. Racja 16 GB tez mało wiesz ile jest odcinkow SamSam i Pepa Pig i innych bajek, teledyskow dla dzieci ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kris68

Drogi mgreta36 doszedlem do wniosku ze masz racje i trzeba sie zaopatrzyc w wieksza karte na razie mam 4 GB za duzo tez miejsca nie ma. Jakbys ty albo ktos kto spotkal jakas przyzwoita w cenie 8 lub 16 GB to prosze o linka na PW lub gg. Numer pod avatarem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    holipa

panowie WF na cyanie 7.1.0.1 uciągnie i 32GB ;)

przy pełnej karcie będzie chodził trochę wolniej ale żadnego FC nie łapie :oczy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kris68

holipa masz jakies namiary na tą kartę albo ostatecznie 16 GB. Byłbym wdzieczny bo u mnie za 2 GB żądaja 40 a nawet czasem 50 zl.

Bede bardzo wdzieczny za informacje gdzie i co i jakiej firmy kupić obecnie mam class 4 ale juz jedna 4 GB sie zwalila. Na PW lub GG zeby tu nie robić śmietnika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    holipa

ja też mam 4gb class 4 :D

do wildfire styka. mam jeszcze z tego 512MB ext wydzielone :oczy:

do zabawy mam Flyerka z 32GB pamięci ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi