Skocz do zawartości
danielkl

Samsung i5800 galaxy 3 w era

Rekomendowane odpowiedzi

Ja korzystam głownie z przeglądarki i czasami gg z komórki. I mam pytanie dotyczące Wi-Fi. Czy w telefonach odczuwalna różnica jest miedzy Wi-Fi 802.11 b/g a Wi-Fi 802.11 b/g/n ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nienawidzę takiej polityki producenta, kiedy to wypuszczają niby model wyższy (patrząc po oznaczeniu), a gorszy pod względem technicznym. A potem tacy niedoinformowani ludzie (bez obrazy), patrzą na to że nowszy i numerek wyższy to pewnie lepszy -.-

W nowym modelu jest przecież Bluetooth 3.0;)

@speedzenon, standard /n pozwala w praktyce osiągać transfery rzędu 100Mbit/s. Jak możliwości techniczne wykorzystania tego to samo przeglądanie netu było by marnotrastwem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

/n poprawia znacznie zasieg, poza tym musisz miec router ktory obsluzy ten standard.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc
    W nowym modelu jest przecież Bluetooth 3.0;)

@speedzenon, standard /n pozwala w praktyce osiągać transfery rzędu 100Mbit/s. Jak możliwości techniczne wykorzystania tego to samo przeglądanie netu było by marnotrastwem.

Teoretycznie...

W praktyce w Galaxy S jest standard N i max telefon potrafi wydolić 36Mbit/s, tak więc wątpie, że marny technicznie Galaxy 3, będzie jakkolwiek lepszy.

I co mi daje BT 3.0? Słuchawek BT nie lubię, bo są dla mnie nie wygodne, plików przez BT też już praktycznie nie przesyłam, dla mnie osobiście BT by już nie musiało istnieć ;)

I tak apropo, widoczność wyświetlacza Galaxy 3 w słońcu (ten całkiem po prawej)

gsmarena_003.jpg

Galaxy Spica

etwgnm.jpg

Gdzieś widziałem porównanie Spicy z Iphonem i Samsung wypadał lepiej od produktu Apple...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to ja już mam kompletny mętlik w głowie - uważacie, że warto brać i5800 czy jednak Spice? Era nie oferuje mi niestety nic ciekawszego (chyba, że LG GT 540 SWIFT).

Edytowane przez proszek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Spica jest lepsza od Galaxy 3 :) Dodatkowo za parę dni wyjdzie sterownik do MT do Spicy :>

No i ładniejsza, ale to już kwestia gustu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zapominajcie ze i5800 zapewne dostanie Froyo, a w przypadku spicy nie wiadomo. Nowszy system - bezcenne. Quallcomy w HTC czesto maja po 528MHz, predkosc to nie wszystko.

Ja bym brał Galaxy 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a procek to nie czasem ten sam co w LG Swift? bo chyba takie samo taktowanie (mogę się mylić nie zagłębiałem się w specyfikacje :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Procek w tym telefonie jest od Samsunga jest to ARMv6 taki jak w Spicy ale nowszej generacji, w nowszym procesie technologicznym produkowany... Telefon ponoć nie przymula z TouchWizem bo jest dobrze zoptymalizowany. Sterowników 3D nie ma, bo telefon ma układ 3D ograniczony do minium operacji, tak żeby wspierać akceleracje np. galerii ;)

Jedyne co w tym telefonie zadziwiające to jakość muzyki....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Zadziwiające na plus czy minus? W zasadzie Spica z nowym kernelem też już nie ma trzaskow przy mp3 :)

BTW skąd masz informacje o procesie produkcji CPU zastosowanym w tym telefonie?

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x