Skocz do zawartości
danielkl

Samsung i5800 galaxy 3 w era

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno bedzie lepszym wyborem niz wziecie "słit" corby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ciekaw jestem jak się ma ten ekran w porównaniu do WF niby te 8o pxl więcej ale chyba też szału nie ma :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SK

Będzie gorzej niż w Avili :D bo ona ma mniejszy ekran a taka samo ilość pikseli.

O bedzie dokładnie tak samo jak w Omini 1 :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

To chyba właśnie lepiej niż w Avilii, skoro tutaj mamy większy ekran.

A i właśnie. Omnie I miałem i widac niestety było pikselozę, nawet bez specjalnego wpatrywania się w obraz, tak więc tutaj zapewne będzie podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    l_komr
    IMO rozdzielczosc eliminuje ten telefon z jakichkolwiek rozwazan, dzisiaj taka rozdzialka przy takim ekranie to porazka.

Czy mogli byście dokładniej napisać z czym jest problem w rozdzielczości? Jakiego typu programy nie będą działać w ogóle. Jakie będą działać gorzej. Myślę że nie tylko ja zastanawiam się o co DOKŁADNIE chodzi z tą niepełnowymiarowością?

z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    prot
    Czy mogli byście dokładniej napisać z czym jest problem w rozdzielczości?

Większość aplikacji pisana jest na najpopularniejsze rozdzielczości, tj. 320 x 480, 480 x 800 i 480 x 854 i na telefonach z wyświetlaczami o innej rozdzielczości może nie działać.

Jakiego typu programy nie będą działać w ogóle.

Jakiegokolwiek. Tych, które nie będą wspierały mniejszych rozdzielczości pewnie nawet nie zobaczysz w markecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc
    Czy mogli byście dokładniej napisać z czym jest problem w rozdzielczości? Jakiego typu programy nie będą działać w ogóle. Jakie będą działać gorzej. Myślę że nie tylko ja zastanawiam się o co DOKŁADNIE chodzi z tą niepełnowymiarowością?

z góry dzięki

Dla mnie problem rozdzielczości jest też z tego względu, że 240x320 to ja miałem... w noki 6300, z 2' wyświetlaczem i tam tam rozdzielczość była idealna. Ale co innego jesli mamy telefon z 3' i więcej. Wtedy nie ma w ogóle komfortu korzystania np z przeglądania stron, bo na ekranie mieści się TYLE SAMO co na takich 2' od nokii, po prostu dostajemy to na większym wyświetlaczu przez co widać pixele -.-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    7ymekk

nie wiem o co wam chodzi...widziałem ten telefon w salonie ery i do wyświetlacza nie można się przyczepić. bardzo ładnie wyświetla i wcale nie zauważyłem niskiej rozdzielczości. jedynie te dolne klawisze są marnej jakości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kamil

@7zymekk, jak tam wydajność? Bo na pierwszych filmikach nie grzeszy szybkością.

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    l_komr

Pytacie o wydajnośc. a przecież I5800 ma procesor 670Mhz na rozdzielczośc 240x400 a w porownaniu HTC Buzz Wildfire ma 528.00 MHz na rozdzielczosc 240x320 . Nie wspomne juz ze kosztuje ok 1100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x