Skocz do zawartości
danielkl

Samsung i5800 galaxy 3 w era

Rekomendowane odpowiedzi

galaxy 3 nówka jest już za 650 zł !!!!!!!! i niech nikt nie mówi że jest gorszy od spicy.. galaxy 3 ma przynajmniej multitouch bt 3.0 amoled i lepszy dźwięk.. link na allegro- Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    galaxy 3 nówka jest już za 650 zł !!!!!!!! i niech nikt nie mówi że jest gorszy od spicy.. galaxy 3 ma przynajmniej multitouch bt 3.0 amoled i lepszy dźwięk.. link na allegro-

Rozumiem niedoszły właściciel Galaxy 3?

Spica też ma MT - w dodatku ma normalną rozdzielczość, obsługę 3D, d-pad, lepszy procek i TFT LCD - amoled od samsunga (na pewno w i7500) niezbyt radzi sobie na słońcu. Standard bt 3.0 jest póki co bardziej ciekawostką - poza tym ilu użytkowników androida korzysta w bluetooth w innym celu niż słuchawka? W domu router, wszystko co chcesz masz na wyciągnięcie ręki. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to już sam nie wiem co brać.. teraz mam samsunga jet.. 5 mpix jest wifi jest amoled jest 800mhz jet.... niestety brak systemu nie pozwalaa na szybkie działanie a o grach nie ma mowy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dumbler z tym 3d to się pospieszyłeś, będzie dopiero o ile tomkowi się uda stery napisać ;-)

Tap tap tap ze Spicy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dumbler z tym 3d to się pospieszyłeś, będzie dopiero o ile tomkowi się uda stery napisać ;-)

Tap tap tap ze Spicy

A ja myślę, że mieć (i5700) SpeedX, Speed Forge 3D, Winds of Steel, My Paper Plane, Space challange itp a nie mieć (i5800) to spora różnica :). Chodzi o to, że spica ma sterowniki 3D - i choćby nie wiem co - po prostu je ma a tych kilka ciekawych aplikacji udźwigną. Galaxy 3 cierpi na 'lekki' deficyt w tej kwestii - tam 3D to pojęcie nieco surrealistyczne ;)

Na sterowniki Tomka czekam z niecierpliwością - razem z multitouch i jakimś motywem (biała belka lekko mnie frustruje) będą dla mnie wystarczającym argumentem, żeby zaryzykować gwarancję i wgrać jakiś wszystko-mający ROM :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Galaxy 3 nie ma hardware z obsługą 3D, a nie tylko sterowniki (czemu to wszyscy przekręcają to ja nie wiem).

Do tego w Spicy jest jedno z najlepszym LCD jakie widziałem w telefonie - ma po prostu za**b*** kąty widzenia [lepsze od Desire z SLCD] no i rozdzielczość in plus [a to jest olbrzymi plus swoja droga w telefonie internetowym]

No i olbrzymie community Spicy, i5800 się nie doczeka nawet sposobu na root znając życie ;]

Tak swoją drogą, 650zł to nadal przepłacanie, Spicę można dostać za 500-600 zł, ja 2 msc temu kupiłem nową prosto z salonu Play za 510 zł z wysyłką...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to opłaca się brać ten galaxy 3 zamiast jeta??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A tak swoja droga ktory z tej 4 jest najlepszy i najgorszy i550 ktory tez trafil juz do polski sugerowana cena 799zl i5700 i5800 sugerowana cena 849zl no i i7500

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Z tej czwórki to kolejność według "najlepszości"

i5700 > i7500 > i5800 > i5500

;)

to opłaca się brać ten galaxy 3 zamiast jeta??

Bierz i5700, a nie i5800. Jest lepszy i tańszy !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam forumowiczów.

i5700 lepszy? Zalezy dla kogo i czego sie oczekuje. Wybrałem i5800 NIE majac zamiaru modowac telefonu za to majac w przyszloci wsparcie Samsunga w postaci Froyo (andek 2.2) ktory sporo zmienia. Niestety technika idzie na przod i nie chcialem byc zalezny od calkiem duzego grona userow i5700 i zaledwie paru osob probojacych wycisnac z i5700 wiecej niz dal producent. Nie spodziewam sie ze i5700 bedzie kiedykolwiek calkowicie obslugiwal Froyo poprawnie a tych pare osob modujacych Spice za jakis czas kupi sobie lepszy smartfon i jemu poswieci wiecej uwagi.. przeżylem podobną sytuacje np przy wsparciu dla Manty. Fakt, niepokojace jest to ze niestandardowy ekran o naprawde przecietnej aczkolwiek calkowicie wystarczajacej rozdzialce uniemozliwi uruchomienie wielu aplikacji. Np IGo nawigacja na dzien dzisiejszy na pewno sie nie uruchomi. Jednak jestem tego swiadom - zobaczymy. Dla mnie i5800 bedzie idealnym wejsciem w swiat androida , z bajerami typu Touch wizz 3, swype, czy multitaczem w standardzie . Bonusem dla mnie w porownianiu do spicy jest swietne mp3 (w testach ..) na poziomie ipoda i radio z RDS - czyli app z ktorych korzystam najczesciej. Mam nadzieje ze jakas nawi ruszy poprawnie offline. Telefon wymieniam w erze za 149 zł, teraz czekam na kuriera. Jak mi sie nie spodoba mysle ze nie bedzie problemu pozbyc sie go.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x