Skocz do zawartości
danielkl

Samsung i5800 galaxy 3 w era

Rekomendowane odpowiedzi

l_komr
    Witam forumowiczów.

i5700 lepszy? Zalezy dla kogo i czego sie oczekuje. Wybrałem i5800 NIE majac zamiaru modowac telefonu za to majac w przyszloci wsparcie Samsunga w postaci Froyo (andek 2.2) ktory sporo zmienia. Niestety technika idzie na przod i nie chcialem byc zalezny od calkiem duzego grona userow i5700 i zaledwie paru osob probojacych wycisnac z i5700 wiecej niz dal producent. Nie spodziewam sie ze i5700 bedzie kiedykolwiek calkowicie obslugiwal Froyo poprawnie a tych pare osob modujacych Spice za jakis czas kupi sobie lepszy smartfon i jemu poswieci wiecej uwagi.. przeżylem podobną sytuacje np przy wsparciu dla Manty. Fakt, niepokojace jest to ze niestandardowy ekran o naprawde przecietnej aczkolwiek calkowicie wystarczajacej rozdzialce uniemozliwi uruchomienie wielu aplikacji. Np IGo nawigacja na dzien dzisiejszy na pewno sie nie uruchomi. Jednak jestem tego swiadom - zobaczymy. Dla mnie i5800 bedzie idealnym wejsciem w swiat androida , z bajerami typu Touch wizz 3, swype, czy multitaczem w standardzie . Bonusem dla mnie w porownianiu do spicy jest swietne mp3 (w testach ..) na poziomie ipoda i radio z RDS - czyli app z ktorych korzystam najczesciej. Mam nadzieje ze jakas nawi ruszy poprawnie offline. Telefon wymieniam w erze za 149 zł, teraz czekam na kuriera. Jak mi sie nie spodoba mysle ze nie bedzie problemu pozbyc sie go.

To mi się podoba. To jest właśnie zdrowe, rozsądne podejście do tematu. Mierzyć siły na zamiary.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dałbyś linka?

Tu masz link do telefonu Samsung Galaxy (i5800

Pozdrawiam koko5329

A pozatym to ten Galaxy to nie wypał :facepalm1: Poprostu parodia Galaxy :facepalm1:

Edytowane przez koko5329

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    l_komr

Tutaj link do oficjalnej strony samsunga z opisem telefonu.

Na pierwszej stronie czytamy: 'wyświetlacz 4,0” SUPER AMOLED, nagrywanie wideo HD'. Jest to oczywiście błąd. W specyfikacji telefonu nie ma o tym mowy

samsung.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maddog
    A pozatym to ten Galaxy to nie wypał Poprostu parodia Galaxy

A to dlaczego? Są ludzie i ludziska, którzy mają różne potrzeby, nie wszyscy potrzebują gier 3d czy tam czego innego. Myślisz że marketingowcy Samsunga są tacy głupi że nie zrobili badań rynku czy ten model się 'sprzeda'? Jak dla mnie i5800 wygląda na takiego następcę bezsystemowych Monte czy tam Avili ale na pewno nie Spicy. Po prostu musieli coś obciąć żeby zmieścić się w tej półce cenowej a całe dywagacje czemu on nie ma tego i owego są kompletnie bezsensu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no dobrze tylko że i8000 ma jakąś dziwną rozdzielność

niewiem jak wy ale mi się ten telefon nie podoba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    l_komr
    no dobrze tylko że i8000 ma jakąś dziwną rozdzielność

niewiem jak wy ale mi się ten telefon nie podoba

Wizulanie i5800 podoba mi sie bardziej niż i5700. Ale doskwiera w nim brak klawiszy ODBIERZ . ODRZUĆ i GORA-DOL-LEWO-PRAWO. Z drugiej strony i5800 ma podobny układ klawiszy jak Galaxy S

Edytowane przez l_komr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem dziś przyjemnośc bawienia się 2 godziny Spicą(wgrane SDM 1.3.1 + qbanin_kernel) i powiem MIODZIO.Jakoś nie chce mi się wierzyc, że wyświetlacz ma 65 tys kolorów. Oglądałem SW:Clone wars i wszystko git. Ekran jest czuły na dotyk i nie ma problemów z obsługą. Aparacik bez rewelacji, ale notatki na wykładach będzie można robic:D.Nie zauważyłem trzasków podczas słuchania muzyki, dołączone do zestawu słuchawki mogłyby byc trocę lepszę, ale zawsze można dokupic Raczej nie będę dawał szansy i5800(chyba, że będzie 150-200zł tańsza:D) Poczekam jeszcze na tą Motorole DEfy (pancerny telefon to coś dla mnie). Jak będzie kupa to biorę Spice.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wizulanie i5800 podoba mi sie bardziej niż i5700. Ale doskwiera w nim brak klawiszy ODBIERZ . ODRZUĆ i GORA-DOL-LEWO-PRAWO. Z drugiej strony i5800 ma podobny układ klawiszy jak Galaxy S

Mnie brak klawiszy góra doł lewo prawo przeszkadzal moze 2 godziny - wszystko to kwestia przyzwyczajenia. Co do wygladu to sie zgadzam, i5700 nie podoba mi sie a i5800 jest zgrabny i dobrze lezy w dloni.

Pare wrazen z dzialania i5800 popełnione przezemnie: http://forum.android.com.pl/f180/samsung-i5800-pierwsze-wraa-enie-25044/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baggus

Porównania telefonów w dziale... "Porównania telefonów"

Opinie na temat i5800 w jego nowo-utworzonym dziale. Ten temat zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x