Skocz do zawartości
Mustang

Dublowanie znaków przy pisaniu na klawiaturze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :) jako że motorolka ma bardzo wygodną dla mnie klawiaturę to często z niej korzystam. Wszystko było ok do pewnego momentu, jakieś 2 tygodnie temu pojawił się problem, ponieważ za każdym razem kiedy wciskałem "e" zaczynało mi ją dublować, jakoś sobie radziłem z tym, ale na chwile obecną jest jeszcze gorzej, dubluje mi bardzo dużo znaków, bo prawie połowe, czasami nawet potrafi jakiś znak wyrzucić 3-krotnie. Spotkaliście się z czymś takim? Nadaje się to do teklamacji?

P.S. Jeśli chodzi o telefon, to kupiłem nówkę, nie byl zalany, miał delikatny upadek w pokrowcu(ale to było na początku posiadania kamienia). Sama przyczyna pojawiła się z dnia na dzień...

<baggus>Nie można było nazwać tematu tak jak teraz jest zamiast "problem z pisaniem na klawiaturze"? Takich problemów mogą być setki.

Edytowane przez baggus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że można porównać ten problem do klawiatur komputerowych. Po prostu czasami jakiś przycisk nie odskoczy i go dubluje. Sądzę, że tak samo jest u ciebie.

Samemu raczej nic nie poradzisz, oddaj na gwarancję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez to mam. Czasami jest potem dlugo dlugo spokoj. Wydaje mi sie ze wlaczenie i wylaczenie pomaga, dlatego odrzucilbym awarie mechaniczna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To co myślisz, ze np wgranie ROMu od nowa rozwiąząłobhy ten problem? jak bede miał czas jutro to wgram od nowa i zobacze. Ale masz racje czasami jest w porządku, pozniej jak "rozgrzeje" klawiature to zaczyna dublować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ptgt

Witam i tym samym odświeżam temat.

Zauważyłem częste dublowanie klawiszy w telefonie, sprawdzałem na 2óch romach i było to samo. Dodam, że klawisze nie są zbyt wypukłe, z wyjątkiem spacji.

Jakieś sugestie? widzę, że temat umarł w butach ;)

Może obejdzie się bez oddawania na gwarancje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi