Skocz do zawartości
hoop123

Problem z baterią-Trzyma tylko 5-6h

Rekomendowane odpowiedzi

SIlverX

U mnie też jest masakra z baterią, problem zaczął występować po jej przegrzaniu. Wystarczyło ściągać coś przez wi-fi i ładować tel przez sieć. Przez to bateria chyba do wyrzucenia. Spróbuję jeszcze ten sposób z postu wyżej, może coś pomorze...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie bateria przegrzała się w podobno sposób już 3 razy, po czym telefon się wyłączał, a system w ogóle nie chciał wstać. Na szczęście po wgraniu nowego romu ani razu nie odczułem, aby bateria była uszkodzona - w tym momencie na CM7 i BB403 trzyma mi około dwóch dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dostosowałem się do waszych zaleceń i zobaczymy co z tego wyjdzie.

A może orientujecie się co może być popsute w telefonie że tak szybko siada??

Ps.kupiłem nową baterię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SIlverX

I jak ktoś poradził sobie z tym problemem? Kupiłem nową baterie, co prawda jakiegoś Atraxa ale problem z nadmiernym użyciem baterii nadal występuje. Przy zwykłym oglądaniu stron przez wifi co godzinę schodzi mi 33% baterii i to przy tylko 2g. Przy słuchaniu muzyki 9%. Baseband zmieniony, romy zmienione, kernele itp. ale dalej nic nie pomaga. Muszę wysłać tego złoma na gwarancję, zobaczymy co serwis zdziała...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    I jak ktoś poradził sobie z tym problemem? Kupiłem nową baterie, co prawda jakiegoś Atraxa ale problem z nadmiernym użyciem baterii nadal występuje. Przy zwykłym oglądaniu stron przez wifi co godzinę schodzi mi 33% baterii i to przy tylko 2g. Przy słuchaniu muzyki 9%. Baseband zmieniony, romy zmienione, kernele itp. ale dalej nic nie pomaga. Muszę wysłać tego złoma na gwarancję, zobaczymy co serwis zdziała...

Bateria ma tylko pól roku gwarancji..jak wysłałeś to cie kosztami obciąża :D U mnie też się grzeje na stockowym ROM-ie v20s szczególnie w aucie jak ładuje i używam Yanosika i 3G to jest po prostu masakra..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SIlverX
    Bateria ma tylko pól roku gwarancji..jak wysłałeś to cie kosztami obciąża :D U mnie też się grzeje na stockowym ROM-ie v20s szczególnie w aucie jak ładuje i używam Yanosika i 3G to jest po prostu masakra..

Jeszcze nie wysłałem, testuje CM10. Muszę powrócić do stock'a a i nie wiem czy z moją fakturą beż żadnego podpisu czy pieczątki gwarancja przejdzie. Po drugie na nowej baterii też tragedia jest...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tragedia jest ogólnie z bateria na CM10 :P.

Jednak jeżeli tak jak piszesz dzieje się to samo na innych ROMach, to podejrzewam tutaj płytę główną, która ma zepsuta sekcje zasilająca.

Wysłane z mojego LG-P990

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yaris

U mnie to samo

czyli podłączony telefon do ładowarki samochodowej podczas nawigacji

Strasznie się nagrzewa aż wyskakuje komunikat

i to w dodatku tak się nagrzewa ze bateria się rozładowuje podczas ładowania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dave89

Przegrzanie źle wpływa na baterię. Większość skarg na krótko trzymające baterie zawiera wzmiankę o wcześniejszym przegrzaniu telefonu :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie.

@Yaris, może telefon w czasie nawigacji w samochodzie przyjął na siebie zbyt dużą ilość promieni słonecznych?

Tapatalked from my LG P990

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi