Skocz do zawartości
claris1994

Lenovo a1-07. przestał działać dotyk

Rekomendowane odpowiedzi

Drugi wariant zrobilm najpierw 7,20 a na koniec 8,1 na dysku wewnetrznym niecale 650 mb a na usb bez zmian

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam

nie w temacie ,przy instalacji 7,20 nie dokończyło instalacji napisało błąd nr7 i bez restartu zainstalowałem 8,1 stąd nie zmieniło pojemności dysków obecnie padła bateria rozładowała się do 2,90 volta zmierzyłem za elektroniką pod nalepką ,podładowałem na krótko do ogniwa ładowarką od telefonu na niskim natężeniu i zmierzyłem po 2 dniach ma 4,36 v nie ładuje się dioda nie zapala na ładowarce ani na komputerze kupiłem inną baterię objaw taki sam pewnie płyta wykitowała lub sterowniki w bateriach zablokowane, jest tylko mała różnica moja bateria ma zasilanie na kablach czerwony i czarny tyle samo co na ogniwie a ta dokupiona niema napięcia czy bez baterii tablet odpalić powinien na zewnętrznym zasilaniu nie zdążyłem sprawdzić bo jest martwy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pod nalepką baterii

post-319733-14255748883091_thumb.jpg

Edytowane przez AndropaX
    zdęcia, screenshoty, video itp. umieszczamy w znacznikach [spoiler]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam

czytanie nie wystarczy trzeba też zrozumieć co jest napisane wykonałem cegłę lub deskę do krojenia był martwy ,zreanimowałem jak w opisie [ideaPad A1-07] Re-partycjonowanie Tableta [16.09.12] zainstalowałem ponownie slim droida 7,20 nie zmieniło pojemności dysków potem 8,1 niecałe 2 gb na 2 dyskach ale doświadczenie jakie nabyłem na tym forum pomogło mi zrozumieć wiele rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi