Skocz do zawartości
lukasor

Brak podświetlenia klawiszy funkcyjnych.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam uzywaną Defy z zieloną soczewką od kilku dni i do wczoraj wszystko z nią było w porządku. W nocy podczas instalowania aplikacji, gier i przeglądania internetu telefon się przyciął więc wyjąłem baterię i włączyłem od nowa. Wszytko wróciło do normy ale po chwili zauważyłem że te cztery klawisze funkcyjne u dołu telefonu, podświetlane na biało, działają ale nie świecą się. Wyłączyłem i włączyłem telefon i znowu brak podświetlenia więc wyjąłem baterię co poskutkowało. Po włączeniu przyciski normalnie działały ale po wygaszaniu i włączaniu ekranu od nowa czasem się zaświecały a czasem nie. Raz się podświetlały i gasły w trakcie używania ale ciągle działały.

Niby mi to nie przeszkadza w używaniu telefonu bo w dzień widać przyciski bez podświetlania ale jednak coś jest nie tak. Teraz po ponownym uruchomieniu rano, wszystko działa jak powinno ale boję się że znowu tak się stanie.

Mam pytanie; jest to wina softu (mam wgrany podstawowy android 2.2.2) czy też hardware-u? zdarzyło wam się tak kiedyś ? Jak można tego uniknąć?

Telefon kupiłem na allegro, mam wszystkie dokumenty w których pisze że został zakupiony marcu 2011 roku, czy gwarancja nadal obowiązuje ? Bo na dokumencie sklepu jest gwarancja 12 miesięczna a na karcie gwarancyjnej motoroli 24.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Instalowales aplikacje typu ledefy lub cos innego co moze zarzadzac autojasnoscia? Jesli nie dojdziesz do ladu, to wykonaj przywrocenie do ustawien fabrycznych i wtedy bedzie jasnosc, a dokladniej jak jej nie bedzie (janosci na przyciskach), to oznacza winny hardware.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak instalowałem aplikacje juicedefender tam było ustawianie jasności ekranu, ale już usunąłem ją wczoraj bo trochę dziwnie się telefon zachowywał, pewnie to przez tą aplikacje. Jak się ustawia jasność ekranu to podświetlenie przycisków też się zmienia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, podswietlenie klawiszy jest dostosowywane tak samo jak podswietlenie ekranu za pomoca czujnika swiatla. W takim razie miejmy nadzieje, ze problem zniknie.

Mozesz sprawdzic sobie aplikacja ledefy, nie pamietam juz dokladnie, ale chyba miala tez opcje regulacji podswietlenia przyciskow dotkowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok dzięki wielkie za pomoc i doinformowanie :D Na razie jest dobrze ale jak problem wróci będę pisał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wykrzyk.png Temat wyczerpany. Został zamknięty. W przypadku dalszych pytań lub potrzeby uzupełnienia informacji, proszę o przesłanie PW do moderatora działu.
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx[/WARNZ]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x