Skocz do zawartości
Hellomoto

Oferta polskich programów dla Android OS

  Rekomendowane odpowiedzi

  Serwis www.aplikacjegsm.pl rozszerzył swoją ofertę programów dla telefonów komórkowych o aplikacje zgodne z Android OS.

  Obecnie Polscy użytkownicy smartfonów z systemem Android OS nie mogą kupować programów dla swoich telefonów w sklepie Android Market, który oferuje jedynie darmowe wersje aplikacji. Mimo odpowiedzi na petycję polskich użytkowników do Google (producenta systemu Android), nie zostały przedstawione jasne plany wprowadzenia płatnej wersji marketu na polski rynek.

  Z podobnym dylematem stykają się polscy developerzy, który nie mogą sprzedawać w Android Market swoich programów.

  Początkowa oferta AplikacjeGSM dla Androida to pięć aplikacji, będących całkowicie polskimi produktami.

  Spray Painter to „androidowa” wersja popularnej aplikacji Java, symulującej malowanie na ekranie telefonu sprayem. Program pozwala na wybór jednego z 8 kolorów farby, trzech wielkości strumienia, możliwość wyboru wzoru i koloru tła, opcję Undo, zapis stworzonego obrazka jako pliku. Podczas malowania można usłyszeć realistyczny dźwięk puszczanej farby.

  SprayPainter.jpg

  Szybki SMS jest aplikacją służącą do „szybkiego” wysyłania krótkich wiadomości sms z listy przygotowanych wcześniej szablonów. Na starcie użytkownik ma 10 przykładowych szablonów z możliwością ich edycji i dodawania kolejnych. Po wskazaniu szablonu, można wysłać sms na dowolny numer telefonu – wpisany ręcznie, wskazany z książki telefonicznej lub wybrany z historii połączeń. Aplikację można uruchomić automatycznie, podczas wysyłania wiadomości do osoby z książki telefonicznej.

  Netox Drum Kit to wersja aplikacji dostępnej uprzednio (pod nazwą mPerkusja) dla telefonów z Javą. Program symuluje 9-cio elementowy zestaw perkusyjny. Aplikacja pozwala na jednoczesne uderzanie w wiele instrumentów na telefonach oferujących multidotyk.

  Aplikacja oferuje także możliwość nagrania dźwięków perkusji w celu ich odgrywania np. jako podkład.

  Super SMSy to aplikacja, która pomoże każdemu, gdy zajdzie potrzeba wysłania życzeń. Program zawiera zbiór kilkuset tekstów sms, pogrupowanych w kilkunastu kategoriach, takich jak Urodziny, Wielkanoc, Dzień Matki, Miłość i inne. Użytkownik może przeglądać teksty oraz wysyłać je w postaci SMSa na dowolny numer telefonu.

  Globalo to aktualnie jedyna w ofercie gra.

  Zadaniem gracza jest oczyszczenie przestrzeni kosmicznej z dryfujących bezwładnie planet.

  Użytkownik za pomocą dotyku poruszających się, takich samych planet, musi je połączyć i spowodować ich zniknięcie. Wykonie zadania utrudniają inne planety, które mogą się zetknąć z połączonymi planetami i je rozdzielić. Gra oferuje trzy typy rozgrywki, czy zapis wyników do high-score.

  Wszystkie aplikacje są dostępne obecnie w tej samej, promocyjnej cenie wynoszącej 3,66 zł. Programy można zakupić poprzez SMS lub za pomocą przelewu (łączny zakup co najmniej trzech produktów jest premiowany dodatkowym rabatem 10%). Po zakupie użytkownik otrzymuje na swój telefon link do pobrania zakupionego programu.

  W przypadku zainteresowania użytkowników ofertą aplikacji dla Android OS, będą się pojawiać w ofercie kolejne polskie produkty.

  Link do oferty aplikacji dla Androida: Aplikacje Android

  O serwisie AplikacjeGSM.pl

  Serwis Aplikacje GSM powstał w 2002 roku, w momencie, gdy pojawiły się na polskim rynku pierwsze telefony, umożliwiające uruchamianie aplikacji Java. Początkowo serwis prezentował aktualności o aplikacjach, wkrótce pojawił się także dział download, a później oferta komercyjnych aplikacji Java, które do dziś stanowią główną ofertę serwisu.

  Co warto podkreślić, wszystkie oferowane w serwisie aplikacje Java są produktami polskich autorów.

  Obecnie ofertę serwisu stanowi ponad 200 pozycji, w tym natywne aplikacje Symbian, a od teraz także programy dla smartfonów z Android OS.

  -----

  ps. jednocześnie dziękuję osobom z Forum Android.com.pl , które pomagały w testowaniu programów :D

  Udostępnij tę odpowiedź


  Odnośnik do odpowiedzi
  Udostępnij na innych stronach
  Gość
  Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

   Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  x