Skocz do zawartości
tomidzi

Aktualizacja systemu do wersji 2.1 - jesień 2010.

Rekomendowane odpowiedzi

swirus

A czemu masz stracić gwarancję? Przecież masz gwarancję producenta, która pozwala na wgrywanie oryginalnych romów. A oddając telefon w salonie Orange nie sprawdzą przecież jaki masz soft bo sami nie wiedzą jaki powinien być. Nawet jak trafisz na kumatego typa i powie, że nie przyjmie reklamacji to idziesz do innego salonu i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jesli wgrasz inny soft niz operatora czyli w moim przypadku v10d to w orange maja prawo ci nie przyjac gwaranacji z racji ingerencji w wersje softu. w gwarancji pisze. wiem ze gwarancja producenta mi wtedy zostaje ale operatora juz nie mam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    swirus

Nie musisz się chwalić, że wgrywałeś inny soft. A i tak większość ludzi tam pracujących nie wie jaki soft powinien być w telefonie.

http://forum.android.com.pl/f20/konsultant-orange-22751/index7.html#post211663

Miałem wątpliwości o to czy gwarancja zostanie uznana ale już się wszystko wyjaśniło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet

W Spicy zrobili to tak, że u Samsunga można było wgrać nowy soft, wiązało się to z wpisem do gwarancji, ale ona sama zostawała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kunis6

Wczesniej tez wyskakiwalo ze jest mozliwosc aktualizacji. Wiec nie wiem czy o to Ci chodzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szykuje sie aktualizacja bo nawet w programie LG updater masz informacje ze mozna zaktualizowac tylko narazie jeszcze nie nasz model

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już się doczekać nie mogę :) kriz2000 oby była aktualizacja od LG niż od Orange ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no oby bo nie chce mies tych dem o orange znowu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kunis6
    szykuje sie aktualizacja bo nawet w programie LG updater masz informacje ze mozna zaktualizowac tylko narazie jeszcze nie nasz model

To juz bylo miesiac temu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z tym ze miesiac temu nie dalo sie kliknac na aktualizuj teraz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x