Skocz do zawartości
michal_ko

Polski 4.0.4 xeo oficjalny

Rekomendowane odpowiedzi

Artur35

To oznaczałoby, że w polskim ICS 4.04, nie ma tej funkcji? Wgrałem wczoraj LRK i jestem bardzo zadowolony; Samsung bardzo się stara. Jednak, czy rezygnować z LRK i wgrać polski LRI? Czekam na potwierdzenie braku „Pop up play”. Chociaż w najstarszym sofcie 4.04, niemieckim LRG ta funkcja była.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki lol ja mam właśnie to w LRG niemiecka wersja a tu widocznie usunęli bo Polacy to 3 świat i im to nie potrzebne widocznie :/

https://www.dropbox.com/s/q4erecq933h3kii/capture_02.png

btw jak screeny się wrzucało ?? jaką komendą ?

Edytowane przez bambucha1988

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jednak prawdopodobnie nie ma, skoro taki przycisk jest definitywnie w niemieckim romie:

Chyba zmieniam kod na DBT i przerzucam się na niemieckie romy:zdegustowany:

EDIT:

Chyba że pojawia się ten przycisk dopiero przy pozycji poziomej w co wątpię...

EDIT2:

No więc skoro kolega wyżej potwierdził, że nie ma, tak więc nie ma...

Edytowane przez mapex067

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś pisał że tego nie było w LRI nawet niemieckim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W niemieckim zarowno LRI jak i LRK jest ta opcja na 100%.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35

Zadałem sobie trochę trudu i sprawdziłem ten soft. Nie mogę wyjść ze zdziwienia, jak można mając dobre europejskie aktualizacje, tak zepsuć polską wersję Androida 4.04. Oczywiście, nie ma w nim najciekawszych funkcji, zapożyczonych z SGS3, które istnieją w europejskich wersjach, jest natomiast sporo usterek. Wygląda to tak, jakby ktoś pozbierał najgorsze elementy ze wszystkich znanych sobie softów i stworzył ich syntezę.

Zaczynając od początku. Jest wolny, chyba wolniejszego nie było. Reakcja na wybudzenie trwa około 2 -3 sek.. W markecie po zaktualizowaniu aplikacji pojawiło się nieznane dotąd, szarpniecie obrazu. Format daty się zmienił ( w odróżnieniu od LPY), nie ma pełnego wyrazu "środa" tylko jest "śro".

Nagrania sekwencji video, nie do zaakceptowania. Zmieniono czułość mikrofonów i jest nieznośny szum, (gdy nagrywamy w cichym pomieszczeniu) nagrywany dźwięk, nawet cichy, słychać jakby był przesterowany. Powróciła stara przypadłość, jeszcze z początkowego okresu SGS2 ( nieznana dotąd w NOTE), a mianowicie niestabilny focus. Podczas filmowania traci ostrość, po czym łapie ją ponownie. Dodatkowo, pojawiło się również na końcu nagrania szarpnięcie.

Dalszych usterek tego softu nie sprawdzałem. Przechodzę szybko na LRK. Zmieniam kod na DBT, bo to co zobaczyłem w polskiej wersji ICS 4.04, przekonuje mnie, że niebawem różnice pomiędzy Europą a Polską, będą jeszcze większe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zadałem sobie trochę trudu i sprawdziłem ten soft. Nie mogę wyjść ze zdziwienia, jak można mając dobre europejskie aktualizacje, tak zepsuć polską wersję Androida 4.04. Oczywiście, nie ma w nim najciekawszych funkcji, zapożyczonych z SGS3, które istnieją w europejskich wersjach, jest natomiast sporo usterek. Wygląda to tak, jakby ktoś pozbierał najgorsze elementy ze wszystkich znanych sobie softów i stworzył ich syntezę.

Zaczynając od początku. Jest wolny, chyba wolniejszego nie było. Reakcja na wybudzenie trwa około 2 -3 sek.. W markecie po zaktualizowaniu aplikacji pojawiło się nieznane dotąd, szarpniecie obrazu. Format daty się zmienił ( w odróżnieniu od LPY), nie ma pełnego wyrazu "środa" tylko jest "śro".

Nagrania sekwencji video, nie do zaakceptowania. Zmieniono czułość mikrofonów i jest nieznośny szum, (gdy nagrywamy w cichym pomieszczeniu) nagrywany dźwięk, nawet cichy, słychać jakby był przesterowany. Powróciła stara przypadłość, jeszcze z początkowego okresu SGS2 ( nieznana dotąd w NOTE), a mianowicie niestabilny focus. Podczas filmowania traci ostrość, po czym łapie ją ponownie. Dodatkowo, pojawiło się również na końcu nagrania szarpnięcie.

Dalszych usterek tego softu nie sprawdzałem. Przechodzę szybko na LRK. Zmieniam kod na DBT, bo to co zobaczyłem w polskiej wersji ICS 4.04, przekonuje mnie, że niebawem różnice pomiędzy Europą a Polską, będą jeszcze większe.

Czyli warto zmieniać z 4.0.3 na to czy nie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czyli warto zmieniać z 4.0.3 na to czy nie ?

Jak już wcześniej się wypowiadałem - nie warto. Polecam niemiecki LRK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie przy okazji - czy po zmianie kodu państwa czyli przy okazji factory reset tracimy roota ?

Żaden factory reset nie pozbawi Cię roota.

Tak przy okazji miałem polski LPY oczywiście z XEO na nim zrobiłem roota i wgrałem na niego niemieckiego LQ3 jeśli dobrze pamiętam, a na to poszedł LRG też niemiecki. I przy okazji podłączenia do Kies'a pokazał że mam kod DBT(sam nie zmieniałem tego kodu) i ze jest aktualizacja do LRK. Oczywiście zrobiłem ją ale przez Mobile Odina.

Tak myślę że jeśli bym zrobił aktualizacje przez Kies'a to wtedy stracił bym roota.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi