Skocz do zawartości
michal_ko

Polski 4.0.4 xeo oficjalny

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem tak na polskim 4.0.3, po rzejściu na LRK niemiecki problem ustąpił z grzaniem się CPU.

Przejdź na LRK, ten polski jest strasznie niedopracowany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zgadza się.Mam 4.0.3 XLPY XEO bez roota.A daczego się pytasz?

Zrootowane systemy mają trudności z aktualizowaniem przez OTA i Kiesa więc lepiej tego w przypadku roota nie robic. Co do kodu XEO to musi taki byc aby otrzymac aktualizacje romu na polske. Ale skoro kolega wyzej powiedzial ze otrzymal kilka dni temu wiec też powinienes miec lada chwila.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam roota,a pomimo tego mój notek nie wykrywa go.Czy 4.0.4 jest na pewno dostępny przez OTA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam niezrotowanego Nota. Przeszedłem Odinem z polskiego 4.0.3 na iemieckiego 4.0.4. Jestem w szoku. Działa płynnie, a bateria po całym dniu ma jeszcze 80%. Na starym romie czasami o 18 miałem 10%.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ściągnąłem ten rom przez OTA.W stosunku do 4.0.3 LPY różnicy dużej nie ma.Baterię nadal łyka szybko,nadal dosyć mocno nagrzewa się w okolicy aparatu fotograficznego.Z niecierpliwością czekam na JIILY BEAN.

---------- Post dołączono o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

No może troszkę płynniej chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35

Pisałem już wcześniej o tym sofcie (polski LRI). Wówczas nie wyraziłem się najlepiej. Dziś po prawie trzech tygodniach mogę stwierdzić, że bateria wręcz doskonale gospodaruje energią, bez porównania lepiej niż w LPY. Owszem polski Android 4.04, jest pozbawiony efektów, które posiadają niemieckie, austriackie, czy szwajcarskie ICS-y, ale jest bardzo stabilny i ta bateria... Jednak do takich wniosków, można dojść po kilku lub kilkunastu cyklach ładowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do Artura:Ja jestem po kilkunastu ładowaniach,a pomimo tego bateria znika tak samo szybko jak na 4.0.3 XLPTY.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bee

Bzdury. Dalej znika w oczach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    irodal

Widziałem na YT note zaktualizowany do 4.04 z USA i miał funkcję SVoice. Czy na tym romie jest ta funkcja?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma, ale możesz sobie doinstalować. Zapraszam do lektury w poniższym linku

http://www.chip.pl/news/oprogramowanie/programy-narzedziowe/2012/05/s-voice-z-galaxy-s-iii-do-pobrania-dla-kazdego

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi