Skocz do zawartości
Robert.raziel

Sposób na roota w LG L7?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam L7 versja oprogramowania V10g czy jest jakis sposob aby zrobic roota na nim ?

Edytowane przez Robert.raziel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bushman

Wersja V10a tylko ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1664322

A ten sposób? O ile mój inglish nie nadąża o tyle rozumuję, żeby robić root na 10A a potem dograć paczki z nowym fw

Wysłane z mojego Dream/Sapphire za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja próbowałem zrobić roota zgodnie z tym poradnikiem z pierwszego postu i się mi nie udało. Była odmowa dostępu przy pierwszym poleceniu i wszystko poszło w łeb.. Czyżby to była wina brandowanego sofu?

EDIT:

Jeżeli posiada się brandowany soft np Play to roota się nie da zrobić. Należy wcześniej przeflashować soft na niebrandowany.

Edytowane przez adamo000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bushman

Spróbowałem wgrać v10a niebrandowane i doszło do tego że miałem problem przez 2h. Ciągłe resety, brak a nawet odrzucanie karty sim :E awaria aplikacji phone.android.com.

Wgrywałem też wersjie t-mobile , masakra :D . Przywróciłem lg do życia ;) i poczekam aż wyjdzie inna opcja rootowania lg ;)

Jak sprawdzić czy mamy brand lub nie to polecam ten poradnik : http://forum.android.com.pl/f358/poradnik-jak-sprawdziae-czy-mamy-brandowany-soft-oraz-jego-ostatniae-wersjae-dla-naszego-imei-142176/

;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mialem podobne problemy z tym v10a mianowicie odrzucanie karty sim resetow jeszcze nie doczekalem bo jak on odrzucal karte tak mnie szybko od tego softu odrzucilo i wgralem ponownie v10g trudno pozostaje czekac ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Spróbowałem wgrać v10a niebrandowane i doszło do tego że miałem problem przez 2h. Ciągłe resety, brak a nawet odrzucanie karty sim :E awaria aplikacji phone.android.com.

Wgrywałem też wersjie t-mobile , masakra :D . Przywróciłem lg do życia ;) i poczekam aż wyjdzie inna opcja rootowania lg ;)

Od jakiego operatora masz docelowo telefon?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja miałem tak samo że ciągle rebooty się sypały. Jeżeli chcecie mieć wciąż roota to polecam zabawić się w resetowanie do ustawień fabrycznych. Pomaga:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bushman

Zakup w t-mobile ;) bez brandingu ^^

Eureka ^^ mam roota na wersji V10G :P mości państwo ^^

Jak to zrobić ? pobrać dla sysemu z tej strony :

http://androidforums.com/lucid-all-things-root/533930-root-one-click-root-lg-lucid-4-18-12-a.html

Wypakować na pulpit, podłączyć LG pod usb w trybie debugowania. W wypakowanym folderze "spektrum_root_windows" klikacie na plik "run" i enter :)

Nastąpi reset i pojawi się ekran ładowania baterii, przyciskamy włącznik power w LG w celu uruchomienia. Podczas tego procesu nastąpi kilka resetów ;) i zrotowany mam smarfonik

Edytowane przez ponczi
    nie sepimy piw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zaobserwować jakieś błędy? wypluwanie karty sim? nie działający GPS itp?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi