Skocz do zawartości
neXt___

Naprawianie telefonu za pomocą SEUS i PC Companion

Rekomendowane odpowiedzi

Przy podłączaniu telefonu z wstecz komputer widzi telefon czy nic nie wykrywa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

widzi go komputer, przec pc companion przez pc companion próbowałem przywrócić org. softa i niby wszystko się udało na kompie wyswietliło że mozna odłączyć tel. i go uruchomić ale przy próbie uruchomienia dalej nic sie nie dzieje, kontrolka się wgl. nie zapala i ekran rozjaśnia się i gaśnie przez cały czas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oxu

a jakiego miałeś androida na początku przed uzyciem Pc companion stock 2.1? Próbowałeś użyć SEUS'a ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy tą metodą mogę wrócić z CM do stockowego ROMU na Xperii Arc S?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, jak chciałem przywrócić oryginalne oprogramowanie bo telefon dostałem od kolegi wyskoczyła mi informacja że niby nie mam telefonu naładowanego do 50 % i aktualizacja została przerwana, odpalam telefon a tam 79% baterii, o co może chodzić?

---------- Post dołączono o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Ok problem naprawiłem, dałem na ładowarkę na jakieś 15 minut i zaskoczyło :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukałem sposobu na naprawę mojej Xperi L, która się ciągle zawiesza i znalazłem to. Czy ten poradnik jest odpowiedni dla mojego telefonu? I drugie pytanie czy taka naprawa przywraca ustawienia fabryczne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaveR1

Tak i tak

Wysłane z mojego LG-D605 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    RealAS
    widzi go komputer, przec pc companion przez pc companion próbowałem przywrócić org. softa i niby wszystko się udało na kompie wyswietliło że mozna odłączyć tel. i go uruchomić ale przy próbie uruchomienia dalej nic sie nie dzieje, kontrolka się wgl. nie zapala i ekran rozjaśnia się i gaśnie przez cały czas

Przepraszam ze odkopuje ale już nie wiem gdzie szukać. Mam ten sam problem. Kupiłem ten telefon jako używany, po poprzednim użytkowniku zrobiłem master reset na telefonie, to było jakoś 1,5 roku temu :)

Nigdy nie bawiłem się softem (mam zainstalowane może 3 apki) i ogólnie staram się dbać o telefon, czasami mi upadał wiadomo, ale tego dnia którego się zawiesił nie upadł, ani nic. Chciałem napisać smsa rozsunąłem go i się zawiesił, nic nie działało, wyłączyłem go i już się nie włączył. Wykonałem kroki z poradnika, zastosowałem oba programy, nie było żadnych problemów w czasie instalacji niestety nie pomogło. Generalnie telefonu używam tylko do sms i dzwonienia, sporadycznie wejdę na wifi w domu.

Chyba opisałem wszystko co ważne na temat mojego problemu :) z góry dziękuje za wszelką pomoc!

EDIT

Niestety nie wiem czy poprzednik bawił się softem, z gwarancji wynikało ze miał ten tel 2-3 miesiące (nie pamiętam dokładnie) niestety gwarancja wygasła kila mcy temu :( chociaż wydaje mi się ze soft był modyfikowany bo wyglądał nieco inaczej niż oryginalny ( ale równie dobrze mogła to być po prostu jakaś apka )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbowałeś seusem i zero reakcji czy wgrałeś system od nowa?

Wysłane z mojej M'ki z tapatalkiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    RealAS

na wyświetlaczu 0 reakcji, ale program wykrywał koma itp. wgrałem system od nowa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi