Skocz do zawartości
neXt___

Naprawianie telefonu za pomocą SEUS i PC Companion

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam taki problem ze w SEUS nie ma nawet mojej xperii x10 mini pro nawet nie ma tej zakładki z rozsuwanymi telefonami probowalem z innymi wersjami seus ale caly czas sie aktualizuje i dalej to samo ;/ dodam ze posiadam win 8.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj użyć PC Companion, powinien samodzielnie wyszukać Twój telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tylko ze telefon mam uceglony ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Odkopuję temat mam to samo /CIACH/ podczas wgrywania romu i teraz nie mogę dostać się do cwm a w tym seusie nie ma xperii x10 mini pro do tego jak próbuję przez PC companion to tak samo nie widzi mi telefonu (a do dam że gdy włączam to przytrzymuję klawisz turn off i back i załącza się zielona dioda w tel) i wtedy w kompie pokazuję że Unknown USB Device (Device Failed Enumeration)

Proszę niech ktoś coś doradzi w tej kwestii bo narazie kasy nie mam na nowego tela a potrzebny mi jest strasznie

Edytowane przez m1chal92
    na forum nie używamy wulgaryzmów oraz ich nie markujemy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co jeśli PC Companion wywala taki komunikat: Telefon lub tablet ma zmodyfikowane oprogramowanie którego nie można aktualizować?

Komunikat po przerwanym błędnym flashowaniu. Telefon się nie włącza nie wiem jak mam to uratować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz odblokowany bootloader wiec PC Companion nie może go zaktualizować . Komputer wykrywa urządzenie po podłaczeniu ? Jesli tak to podłącz go pod flashtool i graj mu od nowa firmware . (tak samo jak kernel )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon czasem jest wykrywany przez komputer a czasem nie. Często przerywa mi połączenie i dlatego nie może przejść w całości przez flashtoola. Jaki rom wgrać podajcie linka

---------- Post dołączono o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Teraz już w ogóle się nie podnosi nie ma na wyświetlaczu logo sony ani nie jest wykrywalny zmieniałem 2 krotnie baterię i nic. Nadal cisza. Jak rozwiązać problem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podlacz go z wciśniętym przyciskiem wstecz ( nie puszczaj przycisku ) jak sie zapali zielona lampka to ciagle trzymaj ( u mnie tak jest ze jak puszcze to po prostu za chwile gasnie ) i wgraj mu custom kernel jakikolwiek pasujacy do tego telefonu kernel o wiele szybciej sie wgrywa wiec powinno sie udać , a potem przez CWM lub RECOVERY wgraj mu custom Rom . mi na przyklad na orginalnym sofcie po odblokowaniu bootloadera wgl nie odpala tylko ja mam prototyp jakiś . Wiec jedyne wyjscie mam custom rom .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jest jakas możliwość, żeby uruchomić jeszcze seus'a dla starych telefonów, czy zostaje tylko pc companion?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma takiej możliwości, pozostają takie programy jak flashtool czy PC Compation.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi