Skocz do zawartości
HugoMaster

Instant Photo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Oryginalna aplikacja, szybkie robienie zdjęć, bez wchodzenia do wbudowanej camery! Widget który umożliwia zrobienie szybko zdjęcia.

Pobierajcie, i oceniajcie : ) Jakieś pomysły? Podzielcie sie : ) Pozdrawiam.

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.archergames.instant.photo

Edytowane przez HugoMaster

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie polecam tej apki, usunąłem po 15minutach testowania

-co chwilę wywala błąd i wyskakuje komunikat wymuś zamknięcie

-jakość zdjęć beznadziejna - aparat nie zdąży złapać odpowiedniej ekspozycji i zdjęcia wychodzą bardzo ciemne lub z kolei przepalone (np górna połowa zdjęcia jest po prostu biała)

-pomysł fajny i to mnie skłoniło do instalacji - ale niestety apka nie spełnia moich (nawet zaniżonych) oczekiwań

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eset blokuje sciagniecie pliku, co w nim siedzi :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bzik

Nie ukrywajmy - wiadomo, że każdy kto wrzucił swoją aplikację do tygla punktuje ją na 5 gwiazdek, ale komentarz z konta deweloperskiego o takiej treści? :)

Informacja o tym, że aplikacja zawiera reklamy, które będą się pchały do powiadomień na belce na górze ekranu znika tak szybko, że można pierwszą linijkę tylko przeczytać.

Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś godził się na tego typu ingerencję w swoje urządzenie (prywatność?).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie ukrywajmy - wiadomo, że każdy kto wrzucił swoją aplikację do tygla punktuje ją na 5 gwiazdek, ale komentarz z konta deweloperskiego o takiej treści? :)

Informacja o tym, że aplikacja zawiera reklamy, które będą się pchały do powiadomień na belce na górze ekranu znika tak szybko, że można pierwszą linijkę tylko przeczytać.

Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś godził się na tego typu ingerencję w swoje urządzenie (prywatność?).

zapomniałem wspomnieć o tych reklamach w powiadomieniach - dzięki ;)

pewnie te 5.gwiazdkowe oceny to koledzy dali, ja dałem 1* i komentarz i ze swojej oceny się nie wycofam. ta aplikacja to sh*t jakich mało

@HugoMaster - za reklamowanie takiej aplikacji powinien być ban, to już podchodzi pod spam - ale czego się nie robi dla reklamowania własnej apki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No cóż : ) Dużo negatywów, i nie mogę powiedzieć że nie zgadzam się. Niestety użytkownicy tej aplikacji niewiedzą kiedy autofocus jest, i przez przypadek poruszą aparatem. Poza tym urządzenia mają różne aparaty i programowo nie jestem w stanie zapewnić stabilności działania wszędzie. Poza tym że aplikacja co chwilę się wywalała, poprawiłem - był z tym dość spory problem dlatego też nie była dostępna na markecie przez jakiś czas. Co do jakości zdjęć - w aplikacji nie chodziło o robienie profesjonalnych zdjęć, tylko o sytuacje w których wiesz że nie zdążysz uruchomić aparatu wbudowanego w telefon. To nie apka dla fotografów a raczej dla ludzi którzy chcą złapać moment.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Co do jakości zdjęć - w aplikacji nie chodziło o robienie profesjonalnych zdjęć, tylko o sytuacje w których wiesz że nie zdążysz uruchomić aparatu wbudowanego w telefon. To nie apka dla fotografów a raczej dla ludzi którzy chcą złapać moment.

Ja jak pisałem wcześniej miałem zaniżone oczekiwania co do jakości zdjęć - ale ta była po prostu katastrofalna. Żałuję, że wywaliłem to zdjęcie, ale zdjęcie wyszło do połowy białe jak kartka papieru i u dołu było widać troszkę trawy. Wniosek - żaden moment nie został złapany, czyli aplikacja nie spełniła swojej funkcji. I tak musiałem odpalić normalny program aparatu, który prawidłowo złapał ekspozycję i zrobił zdjęcie. Jedynie straciłem cenne sekundy na zabawę z Instant Photo. No i na co mi taka aplikacja, na której nie można polegać? :zdegustowany:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak autor powiedział z każdym telefonem może być inaczej, być może tylko u ciebie wstępuje taki problem. Cierpliwości autor napewno poprawi ten problem z twoim telefonem. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi