Skocz do zawartości
barti9820

Rachunek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nazywam się Bartek.Od czterech dni posiadam Swifta . Spełnia wszystkie moje oczekiwania:cool: , lecz dzisiaj gdy chciałem sprawdzić stan konta mocno się zdziwiłem . wyskoczyło mi ,, ...Przekroczyłeś kwotę usług o 26 zł:eek:. Drugiego dnia posiadania zainstalowałem APNdroid więc było to dziwne. A do internetu łączyłem się tylko 3 razy : do marketu by pobrać ASTRO file manager , na stronę LG i raz uruchomiłem widżet pogody:...:. Czemu zżarło mi aż tyle? Dodam że jestem w sieci Orange w taryfie 59 zł (Delfin).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A pewien jesteś, że ta kwota spowodowana jest częstym dostępem do sieci? Najlepiej jak sie zalogujesz na stronie Orange na swoje konto i sprawdzisz historię połączeń(jeśli jest taka możliwość). Zobacz jeżeli to będzie internet godziny połączeń i wielkości paczek jakie wysłał/pobrał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ustaw sobie apndroida jako widżet i zobacz jaka ma ikone. jesli zielona masz wlanczony internet a jesli czerwona to wylonczony, poza tym w menu apndroida wylancz zasieg 3g\edge i wszystkie apn. w opcjach bezprzewodowych telefonu wyloncz siec komorkowa i zobacz czy ci dalej pieniadze uciekaja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok,dzięki wszystkim problem rozwiązany.Temat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x