Skocz do zawartości
xguciox

Galeria 3d Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z galerią 3d w moim magiku. Zarówno na romie od skomiego 0.7.8 i na froyorider 0.7.2 jest bardzo kiepska jakość zdjęć. Szczególnie gdy zdjęci mają większą rozdzielczość np 2000x3000. Możecie mi powiedzieć dlaczego tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    drakko

według mnie mówisz o efekcie przejscia zastosowanym w galerii - u mnie ładuje na początku obrazek w słabej rozdzielczości i po chwili pokazuje pełną jakość. Czas jest różny w zakeżności od aktualnego obciazenia procka i konfiguracji systemu (jit compcache i vm size). Z konfiguracją musisz popróbować sam. Niektórzy mówią że JIT znacznie poprawia wydajność galerii - u mnie raczej pogarszał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Efekt przejścia jest ok ale po powiększeniu zdjęcia w galerii 3d jest nie ostry ale jak odpalę zwykłą galerie 2d od htc to zdjęcie jest o niebo lepsze. Czekałem chyba z 5 min aż się do końca wczyta ale jest bez zmian.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli masz dużo fotek na karcie SD to pierwsze indeksowanie trochę trwa...niestety i w jeśli w takim momencie będziesz chciał powiększyć jakieś zdjęcie o dużej rozdziałce to nici z tego...procek nie da rady.

Trzeba odczekać swoje aż galeria utworzy wszystkie skróty do plików.

U mnie tak było. Teraz hula ślicznie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi