Skocz do zawartości
giin

Defy nie łączy z komputerem, bardzo powolne ładowanie przez USB

Rekomendowane odpowiedzi

giin

Witam!

Jestem nowym użytkownikiem tego telefonu i już mam z nim problemy. Gdy podłączyłem ją do komputera z Windowsem 7 x64 zainstalowały się automatycznie sterowniki ale program motocast w ogóle nie widzi telefonu, przez Windows Media Sync też nie da się połączyć a przez USB ładuje się cały dzień. W zestawie nie dostałem karty SD. Nie używam żadnego task killera więc proces motorola.com.usb raczej nie jest przyczyną. Próbowałem też włączać i wyłączać tryb debugowania USB i też nic z tego...

Proszę o pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co dajesz kiedy podłączysz do usb? Ja daje pamięć masowa i wszystko działa łącznie z Motorola Media Link. Spróbuj inne wejście usb najlepiej te z tyłu obudowy. Co do baterii też mi się wydaje że dłużej ładuje się przez usb ale żeby znowu cały dzień to raczej nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giin

Próbowałem wszystkich opcji ale okazało się, że przyczyną był po prostu brak karty pamięci :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wykrzyk.png Temat wyczerpany. Został zamknięty. W przypadku dalszych pytań lub potrzeby uzupełnienia informacji, proszę o przesłanie PW do moderatora działu.
    ddddddddddddddddddddddddddd[/WARNZ]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x