Skocz do zawartości
jakubhab

Spis wad, w celu uzyskania poprawki do ICS-a

Rekomendowane odpowiedzi

Częste zacinanie się dotyku w Dialerze - proszę o dodanie tego do listy, telefon przywróciłem do fabrycznych i po 2 tygodniach problem wrócił (nie da się np. rozłączyć rozmowy), czasem też Dialer szaleje wybierając sobie kontakty z listy (tak jakby ekran był wciskany losowo)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozłączanie się internetu 3G. Też tak macie?

Wywalanie się oryginalnej przeglądarki.

Kilka razy zdarzyło się zresetowanie urządzenia podczas wrzucania zdjęcia do Instagram'u uprzedzone wielkim lagiem telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dim
    @Dim

To samo mówią użytkownicy LG, Motoroli, Sony... więc wiesz, to takie gadanie, Mi się np. właśnie wydaje, że HTC w miarę ogarnia aktualizacje, na pewno o wiele bardziej niż LG i Motka.

Tyle, że narazie to HTC ma na tyle poważne problemy, że w ratowanie firmy zaangażował się rząd Tajwanu :) (swoją drogą, już widzę coś takiego u nas... jasne.) Nie wiem jak Motorola, ale i Sony i LG produkują oprócz telefonów całą masę innego sprzętu, i to na nim są skoncentrowani, z niego głównie czerpią dochód. (a że rok fiskalny zamykają z miliardowymi stratami, przynajmniej Sony od jakiegoś czasu to inna sprawa.) HTC produkuje tylko telefony, więc tym bardziej powinni teraz wysunąć obsługę klienta na pierwszy plan. Korporacjom się to nie zdarza, ale też i konkurencja robi co tylko może, więc prędzej czy później któryś z PRowców sobie przypomni, że dawno dawno temu klienta przywiązywało się do marki i jakością samego produktu i jakością obsługi :) no ale tu masz racje faktycznie, że to takie gadanie i offtop. Zresztą zgadzam się z Tobą, chodziło mi o to, że tak czy siak warto tą akcję zrobić. Często nie dzieje się kompletnie nic, ale i bywa że reakcje producentów są zaskakujące - in plus. Kończąc offtop, myślę, że zrobić warto, a jaki to da skutek, to się okaże :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigMac

Przeglądnąłem temat i tak:

Usunąłem 18-16 postów, w których pisaliście "ja tak nie mam" temat w ogóle był zapuszczony myślałem, że ładnie wymieniacie się wadami no ale jak widać to nie możliwe każdy lubi pospamować.

Niektórzy powinni się cieszyć, że niedostali ostrzeżenia za spam bo by poleciało tak z 4

====Zasady tego tematu====

Wady zapisujemy tak:

Wady:

- nie działa to i to

- nie działa to i to

- itp

- itp

tyle ile ich ubierzecie tyle będzie przed napisaniem wady proszę przejrzeć wcześniejsze strony bo powtórka wady będzie nagradzana ostrzeżeniem.

Nie piszemy postów "Ja tak nie mam" bo to też będzie karane ostrzeżeniem.

Jeżeli mamy jakieś spostrzeżenie zapisujemy to tak

Spostrzeżenie:

- tu wpisujemy wadę do której mamy spostrzeżenie przykład: "nie działa lampa błyskowa" wadę bierze w cudzysłów by wiadomo było o co chodzi

Wszystkie posty mają wyglądać jak powyższe w inny razie grozi to otrzymanie nagrody :)

Edytowane przez BigMac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po obejrzeniu filmu 3D i wejściu w aparat ekran przełącza się automatycznie w tryb 3D niezależnie od tego jaki tryb wybierzemy suwakiem. Przy trybie 2D na ekranie widzimy dwa rozjechane obrazy. Pomaga restart telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yanke-

Nie można wybrać z jakim rozszerzeniem nagrywamy wideo. Frame dropy przy płynnych przesównych ruchach aparatem.

Po dłuższym czasie stwierdzam, że jeśli HTC nie wypuści JB dla naszego Evo to nieźle nas /ciach na koniec. Rom nad którym pracowali prawie rok działa jakby ktoś zmajstrował go przez przypadek w nocy po /ciach przy zgaszonym świetle na komputerze z samym dosem na odwruconym monitorze.

Edytowane przez BigMac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co będę wiele pisać wszystko to samo dzieje się z moim po aktualizacji do 4.03 i nie mogłem nic skopać sam bo aktualizacja robiona przez Regenersis .W nowej wersji nie podoba mi się też widżet pogody stoi w miejscu i uciekła wycieraczka samochodowa podczas opadów .Nie zmienią tego szybko to pozbyć się trzeba będzie tego htc a tak sobie chwaliłem po zakupie .Zawsze była nokia i symbian ale cieszyłem się 5 minut porażka ten system .Czekam na efekty ze strony androida i htc .

---------- Post dołączono o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

A może by tak oddać telefon do serwisu na usterkę lampy błyskowej ciekawe co by było w odpowiedzi .Bo w moim przypadku serwis wgrał androida 4.03 a w protokóle po naprawie napisane mam że w pełni sprawny.Co myślicie na ten temat ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jakubhab

Lampa błyskowa jest sprawna, odkryłem na czym polega błąd.

Idźcie sobie do ciemnego pomieszczenia, i naciśnijcie bardzo krótko spust migawki.. lampa się zaświeci.. Natomiast jak najpierw potrzymacie lekko i dopiero po chwili wciskacie lampa się nie świeci :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To by mogło się zgadzać co do lampy bo kiedyś mi jakoś błysnęła ale sprawdze dziś wieczorem czy tak działa i jaka jakość jest wykonanej fotki .

---------- Post dołączono o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Fakt jak pisze jakubhab lampa tak działa jakość też taka sobie .Ale to i tak mnie nie zadowala bo niewiem co fotografuje w pełnej ciemności .Poprzednia wersja miała lepsze rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Naprawilem widget pogoda .Należy usunąć ze strony domowej zegar htc i wstawić go na nowo zaznaczyć pogoda na całym ekranie .Teraz mam znów jak w starej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi