Skocz do zawartości
PYTER4

Słuchawki dokanałowe dla evo do 80 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Podlacze sie pod temat. Tez poszukuje sluchawek za okolo 60zl najlepiej dousznych ale nie dokanalowych. Glownie slucham hiphopu i zalezy mi na dobrym basie i w miare glebokim brzmieniu. Wiem ze za taka kwote nie moge sie spodziewać cudow ale moze sie cos znajdzie lepszego od tych dolaczonych w zestawie:-)

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powtórzę się, Sound Magic ES18 - ja kupiłem w ich sklepie za 49,99zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A z takich niedokanałowych? BO przyznam ze nie cierpie tego typu sluchawek. Znalazlem jeszcze w domu senchizery mx270 i szukam czegos z wielszym basem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lopez07

Jeśli potrzebujesz lepszy bas to idealne będą beats by dr dre nie muszą być wcale oryginały sam posiadam za 50zł i super oddają bas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja używam oryginalnych sluchawek htc dokanalowych. Zapłaciłem za nie 30 czy 40 złotych w saturnie i jakość dzięki jest dobra. A słuchawki mają płaski kabel i pilota. Tutaj link : http://htc-sklep.pl/zestawy-sluchawkowe/429-rc-e190-sluchawki-audio-4710937357929.html

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wlasnie tez przegladajac allegro trafilem na te "beatsy" za 50zl i wyczytalem ze graja dosc fajnie

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grają mega fajnie. bynajmniej dla mnie

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lopez07

Zależy jeszcze do jakiego rodzaju muzyki do utworów np. czysto typu pop słabo dopasowany dżwięk. Natomiast jak sam utwór posiada nieco basu to oddają to co najlepsze np. do utworu : Daft Punk - Da Funk .;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niedawno kupiłem wspomniane tu HTC RC e190 i jestem z nich bardzo zadowolony. Jak na 45zł to jakość dźwięku oraz wykonanie są bardzo zadowalające (na pewno 1000 razy lepsze niż te nieszczęsne podróbki iBeatsow). Ciepły dźwięk i bardzo przyjemny bas. Na power ampie albo player pro+dsp można z nich wyciągnąć bardzo dużo. Zaletą jest też pilot z mikrofonem.

Mam jednak pytanie do posiadaczy tego modelu, a konkretnie dotyczące obsługi pilota. O ile bez problemu działa mi mikrofon i odbieranie połączeń, o tyle nie mogę zmusić do pracy przycisków "<+" , " ->". Starałem się pogrzebać w ustawieniach player po i stockowego odtwarzacza, ale przyciski dalej nie działają. Ktoś miał podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też kupiłem te HTC RC e190 i są to jedne z gorszych słuchawek jakie miałem. Bardzo niewygodne , piłują w uszy albo wypadają . Dźwięk bez rewelacji - przytłumiony , bez środka i sopranu , bas za to nie dudniący i tu jeden plus. Kabel płaski i nie plączący się ale tak gruby i sztywny , że szkoda gadać.

Jednym słowem , chłam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi