Skocz do zawartości
unguis

Modem do Aero2

Rekomendowane odpowiedzi

unguis

Czołem ludzie. Przymierzam się do Aero2. Chciałbym uniknąć problemów jakie są m. in. z Huawei 3131 (dodatkowe pliki itp. itd.). Chciałbym spytać czy urządzenia w połączeniach 3G na naszym S73 ruszą "od razu" czy też wszędzie trzeba się bawić w kombinatorykę? Interesowałby mnie np. Huawei E180 i pokrewne.

Działają może te wymienione dla A103? http://forum.android.com.pl/f533/goclever-a103-lista-obsa-ugiwanych-modema-w-usb-3g-143811/index2.html

Edytowane przez unguis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wojtus

Ja używam Huawei E173u-2 kupiony w Playu i po aktualizacji firmware działa bez prolblemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    unguis

Aktualizowałeś firmware modemu czy tabletu? A jaki ROM w ogóle w tableciaku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wojtus

Aktualizowałem firmware modemu według informacji z tego bloga : Aero2 i Huawei E173u-2 – rozwiązanie problemu przez zmianę firmware - jdtech.pl . Rom na tablecie ?- praktycznie każdy bazujący na Androidzie 2.3 , natomiast na razie nie udało mi się uruchomić 3G na ICS , ale są to znane braki tych modów ICS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    unguis

Jakbyś był w stanie sprawdzić na GingerIce to byłbym wdzięczny ;) Wszak niby 2.3.1, ale wygląda jak ICS.

Edytowane przez unguis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wojtus

Właśnie na takowym to najwięcej testowałem :-) . Moim zdaniem GingerIce to był najlepszy ROM z serii "piernikowych". Teraz mam ICS-a ale i tak na razie nie używam mojego S73 bo aktualnie bawię się Gocleverem A104.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    unguis

Dzięki. Poszedłem za Twoją radą i sprawiłem sobie E173-u2. Od razu się dogadał z tabletem. Co do GingerIce to ja też uważam, że to jeden z lepszych romów dla S73. Szybki, stabilny i działają wszystkie rzeczy w urządzeniu (kamerka, HDMI itp. itd.). Szkoda tylko, że na Slatedroid już powoli nic się nie dzieje w kwestii nowych firmware.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez mam e173u-2. Moze jestem nierozgarniety ale kompletnie nie wiem jak zrobic, zeby nie rozlaczalo polaczenia 3g przy uspionym ekranie. Jakies podpowiedzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A coś bardziej bezpłatnego? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi