Skocz do zawartości
KunDun

[DOWNLOAD] Lista RUU (ROM Update Utility) dla HTC One X [2013-04-21]

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widać chcesz rom od T-mobile. Ruu raczej nie znajdziesz, ale zawsze możesz pobawić się z nandroid backup ;)

Tu znajdziesz potrzebne pliki https://drive.google.com/folderview?id=0B1t01I5AuImcdzNQUmE5QWNvOHc&usp=sharing , a tu instrukcje jak sie do tego zabrać http://forum.android.com.pl/f555/jak-wra-ciae-do-stockowego-romu-z-dowolnego-custom-romu-187864/ , patrz na instrukcję "NanDroid Backup - powrót do Stock'a:" Oczywiście wszystko robisz na własna odpowiedzialność ;)

PS. Jak masz customa to i gwarancję szlak trafił, nie lepiej wgrać stockowy rom jak chcesz mieć soft oryginalny ale bez brandu, na xda znajdziesz taki który jest identyczny jak stock, ale pod odblokowane urzadzenia wgrywany przez recovery;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mógłbyś mi przesłać link do takiego który bym mógł sobie wgrać (nie chcę się pomylić)? Czy mając stockowy rom bez brandu można robić automatyczną aktualizację oprogramowania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie - dostaniesz OTA, jak autor debrandowanego romu go wypuści. Nie mamy możliwości zmiany CID.

Tu masz "stockowy" rom :

[ROM] HTC One X *STOCK* ROM | 4.18.401.3 | | HTC One X > XDA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz wystarczy że wgram to recovery na telefon i odpalę z poziomu telefonu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli nie masz jeszcze custom recovery (CWM lub TWRP), to flashuj to z tematu.

Jeśli posiadasz, to wrzuć rom na HOX'a w postaci zip'a (wcześniej wyciągnij z niego plik boot.img).

Plik boot.img wrzucasz do folderu z plikami fastboot na pc i flashujesz w trybie fastboot usb komendą:

fastboot flash boot boot.img

potem

fastboot erase cache

Teraz wchodzisz w recovery i instalujesz paczkę z romem

Przed wgrywaniem nowego romu zalecany full wipe, tj. wipe system, cache, dalvik cache.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja zadam głupie pytanie (zapewne) - plik RUU 4.18.401. dla europy (cid htc_032) to jest szansa gdzieś znaleźć, ewentualnie co wgrać aby przeinstalować te wersje romu?

Mam niebrandowany, z soff system i chciałbym wymienić oprogramowanie - jeśli to by pomogło nie musiałbym oddawać go na gwarancje (restarty).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dawno nie szukałem, ale myślę, że bliskie zeru. Skorzystaj z nandroid backup.

P.S. Zazdroszczę S-OFF ;)

Jaką wersję systemu chcesz wgrać, bo nie do końca rozumiem? Teraz masz stock?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ol_ti

Potrzebuje ściągnąć RUU :

OTA_endeavor_u_jb_45_s_orange_pl_3.16.69.3-2.17.69.2_release_301853

Powinno działać na moim CID ORANGB10

fastboot getvar version-main - wynik: 3.16.69.3

Ale mam problem bo kiedy chce go zassać z AndroidRUU | The #1 source for Android RUU files

to wywala mi za każdym razem komunikat: Could not connect: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (2)

Czy jest jakaś inna opcja żeby pobrać to RUU ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale to jest tylko OTA, a nie pełen rom, więc nic ci nie da

Szukaj nandroid backup, był gdzieś na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    evenn

a nie da rady zrobić po prostu tak, żeby wgrać 3.16.69.3 i potem go zaktualizować do nowszego w ustawieniach? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi