Skocz do zawartości
KunDun

[DOWNLOAD] Lista RUU (ROM Update Utility) dla HTC One X [2013-04-21]

Rekomendowane odpowiedzi

Smogg

Dla przykładu (kontynuując post KunDuna), z dwóch ROMów w wersji 1.29 od Orange nie pojawił się żaden. Najświeższy RUU, który posiadamy, to 1.28, a bez S-OFF nie ma możliwości, aby wgrać go do słuchawki... i koło się zamyka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ghzd

Czyli rozumiem,że w tym momencie telefon jest kompletnie nie do uruchomienia i nie wiadomo czy w najbliższym czasie będzie?..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun

A możesz wejść do fastboot? I/lub Recovery? Jeśli tak to możesz zawsze łamać bootloader i wgrywać customa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ghzd

Tak wykrywa mi telefon w fastboot bo próbowałem wgrać ruu 1.28,jeszcze jak nie wiedziałem,że to nic nie da.

CWM również jest i normalnie można wejść

---------- Post dołączono 03-10-12 o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano 02-10-12 o 19:18 ----------

Do KunDun :

Próbowałem wgrać CM10 Jelly Bean,lecz zapomniałem o wgraniu plików na kartę sd a już przez fastboot wgrałem plik boot.img więc było po ptakach,zeby wrocic.

Telefon normalnie startuje pokazuje sie logo htc,orange a nastepnie ekran glowny i telefon się restartuję i tak w kółko.

W telefonie działa normalnie tryb recovery oraz fastboot w komputrze po podłączeniu telefonu słychać piknięcie czyli,że łączy,ale nie mam jak wgrać danych plików na kartę,ponieważ przez ciągłe restarty nie wykrywa mi trybu pamięci masowej.

Ps. Sorry,że piszę to tutaj,ale nie wiem czemu mi to forum tak strasznie wolno chodzi i ciągle mam errory i błędy wczytywania i przez to nie mogę ci wysłać na pw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun

Piszę to ostatni raz (bo już Ci lub komuś innemu na forum tłumaczyłem) - skoro możesz wejść w fastboot, możesz też wejść w Recovery z fastboot'owego menu (HBOOT -> RECOVERY).

Z kolei w Recovery dajesz Mount -> Mount USB Storage i jeśli nie masz nic skiepszczone w

1)porcie USB

2)kablu

3)sterownikach na PC

to komputer MUSI Ci widzieć pamięć masową. Nie ma innej opcji, robiłem to dziesiątki razy i zawsze montuje mi od kopa - jeśli Ci to nie działa, to próbuj reinstalować sterowniki, zmienić kabel, zmienić port USB lub zmienić PC. ZANIM nie wypróbujesz tych WSZYSTKICH opcji nie zadawaj kolejnego pytania, bo zamorduje :D

Krótko mówiąc - pamięć masowa przez Recovery, bo tam przecież nie masz restartów, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ghzd

Dzięki za rady,próbowałem już to robić i nie wykrywało czyli widocznie coś jest zle i muszę się pobawić w instalację sterowników.

Recovery mi normalnie chodzi i mogę wszystko tam robić

---------- Post dołączono 04-10-12 o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano 03-10-12 o 18:15 ----------

Nadal mam problem z tą kartą sd,biorę w recovery mount sdcard i pokazuję mi się za chwilę na komputerze dysk wymienny :/E,ale jak w niego klikam on jest pusty i wyskakuję : włóż dysk

Sterowniki mam z htc sync wiec chyba są okej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, jestem tutaj nowy HOX'a mam dopiero od wczoraj, niestety trafił się od Orange z brandingiem.

Wersja 1.29.069.11, wnioskując z tego co wyczytałem w tym temacie, jeśli wygram customa to już nie powrócę do tego softu? Mam jeszcze pytanie jak się ma wgrywanie CFW do hBoota, nie chciałbym sobie zamknąć drogi powrotu, bądź do zmiany na dowolny CFW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żeby powrócić pozniej to tego romu musisz zrobić sobie w recovery pełny backup, przy okazji mógłbyś go tez udostępnić na jakims serwerze bo napewno by się wielu osobom przydał bo nie ma RUU w wersji 1.29.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Nonsens. Do czego niby miałby im się przydać 1.29, jeśli większość osób - w tym z tego co widzę i Ty - posiada już 2.17?

Stare ROMy na tę chwilę nie są do niczego potrzebne. A dlaczego, to już było wielokrotnie wyjaśniane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun

Do listy dodałem CWM Backup z softem Orange 2.17.069.2. Podziękowania dla lordzibo za udostępnienie backupu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi