Skocz do zawartości
KunDun

[DOWNLOAD] Lista RUU (ROM Update Utility) dla HTC One X [2013-04-21]

Rekomendowane odpowiedzi

oksza

Czy przyda się komuś mój backup brandowanego T-Mobile polska z 4.0.3? Pytam bo z tego co wiem brakuje w tych backupach boot.img, pamiętam że do custom romu musiałem ręcznie go wgrywać. W każdym razie backup mam.

Edytowane przez Smogg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun

Jeśli masz możliwość wrzucenia tego na jakiś (legalny) serwis do dzielenia plików to na pewno nie zaszkodzi. A boot.img można wyciągnąć bezpośrednio z paczki z backupem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy przyda się komuś mój backup brandowanego T-Mobile polska z 4.0.3? Pytam bo z tego co wiem brakuje w tych backupach boot.img, pamiętam że do custom romu musiałem ręcznie go wgrywać. W każdym razie backup mam.

ja z chęcią zassać taki backup bo niestety nigdzie nie można znaleść RUU dla T-Mobile Polska

a jakoś 50 zł nie chce mi się wydawać by iść do serwisu HTC by mi taki wgrali

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun

@oksza

To jest soft 1.29 ?

Edytowane przez KunDun

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem przy aktualizacji.

Wgrałem backup romu wrzuconego przez kolegę oksza. Wszystko się pięknie wgrało ale wystąpił problem tego typu że po zablokowaniu bootloadera i pobraniu aktualizacji nie mogę jej wgrać.

Podczas aktualizacji telefon wchodzi mi cały czas w bootloadera a pod napisem RELOCKED jest napis Security Warning.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @oksza

To jest soft 1.29 ?

tak to jest 1.29

Problem przy aktualizacji.

Wgrałem backup romu wrzuconego przez kolegę oksza. Wszystko się pięknie wgrało ale wystąpił problem tego typu że po zablokowaniu bootloadera i pobraniu aktualizacji nie mogę jej wgrać.

Podczas aktualizacji telefon wchodzi mi cały czas w bootloadera a pod napisem RELOCKED jest napis Security Warning.

nie wiem co źle zrobiłeś ale mi zaktualizowało tylko wtedy jak wróciłem do org recovery

http://tczew.net.pl/~szatan/recovery-1-29-401-7.img

uruchamiasz tel w bootloader mode

przechodzisz do fastboot'a

otwierasz cmd

szukasz folderu z adb i fastboot'em na kompie

i wpisujesz komendę:

fastboot flash recovery recovery-1-29-401-7.img

restart fona i możesz zrobić update

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kiler73

Witam.Proszę oto link do RUU_ENDEAVOR_U_ICS_40_S_Orange_PL_yuhong_2.17.69.2_Radio_2.1204.135.20_release_275589_signed.exe

https://docs.google.com/file/d/0B8PRWqpWN73RX2FLcFFqbE0waXM/edit?pli=1 Originally Posted by maxio1998.Albo https://dl-web.dropbox.com/get/programy/RUU_ENDEAVOR_U_ICS_40_S_Orange_PL_yuhong_2.17.69.2_Radio_2.1204.135.20_release_275589_signed.exe?w=4919c58c

Edytowane przez kiler73

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie - mam debilne pytanie ale jednak...mam HOXa z T-Mobile (fabrycznie bez simlocka), który brandowany jest oczywiscie pod tego operatora, CID urządzenia to: T-MOB009 (a przynajmniej taki pokazuje CID Getter).

Chciałbym odblokować bootloader (to zrobie przez strone HTCDEV) i pobawić się Cyanogenem. Jeżeli mi się nie spodoba - pytanie zasadnicze - czy do telefonu z takim cidem mogę wgrać stockowy rom HTC EUROPE:

RUU_ENDEAVOR_U_ICS_40_HTC_Europe_1.29.401.12_Radio_2.1204.127.19_release_271851_signed.exe

?? Z tego co czytalem, to nie mozna dla telefonu z innym CIDem wgrac softu RUU dla innej grupy cidow - oczywiscie moge sie mylic (oby :P).Poza tym aby wgrac cos z RUU to i tak musze odblokowac bootloader...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun
    Poza tym aby wgrac cos z RUU to i tak musze odblokowac bootloader...

Bzdura, RUU nie wymaga odblokowanego bootloadera. Wręcz przeciwnie, musi być relockowany, żeby po jakichś modyfikacjach zapuścić RUU.

czy do telefonu z takim cidem mogę wgrać stockowy rom HTC EUROPE:

RUU_ENDEAVOR_U_ICS_40_HTC_Europe_1.29.401.12_Radio _2.1204.127.19_release_271851_signed.exe

A za to pytanie to właściwie powinienem Ci wlepić ostrzeżenie, ale mam dziś dobry humor.

http://forum.android.com.pl/f554/przeczytaj-zanim-zadasz-pytanie-dotyczae-ce-debrandingu-htc-one-x-209393/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi