Skocz do zawartości
KunDun

[DOWNLOAD] Lista RUU (ROM Update Utility) dla HTC One X [2013-04-21]

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym poprosił najnowszy RUU od T-Mobile jeżeli można. Będę wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun

Pozostaje Ci chyba tylko liczenie na czyjś backup spod CWM, bowiem akurat z polskiego T-Mobile nie widziałem na oczy żadnego RUU, a co dopiero mówić o najnowszym :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli masz telefon z T-Mobile to masz, tak jak ja, przesr***. Nie liczyłbym na szybki update ze strony operatora do JB (chociaż T-Mobile mnie zaskoczył, bo 2 tygodnie po wejściu do Polski JB dla Galaxy S III, wydali swoją wersję). Jakkolwiek, na Twoim miejscu po prostu odblokowałbym bootloader, wgrałbym CWM i potem wrzucił rom Revolution 9.7.2 - aktualnie najlepszy dla nas rom :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie. Mam problem. Mianowicie ja posiadam telefon z virgin mobile (z anglii).

Potrzebuje do niego ruu tylko nie wiem jakiego z nich wybrać??

Pomożecie???

Niedawno zakupiłem ten telefon.

Dzięki z góry.

ps. Potrzebuje go bo najprawdopodobniej soft mi się popsuł.

opisać dokładniej problem??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun

Nie tyle problem co telefon - jaki masz CID oraz wersję oprogramowania. Tylko nie pytaj gdzie tego szukać, bo wszystko jest napisane już w wątku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie nie napisałem jaki to telefon. Sorry, niedopatrzenie.

HTC ONE X

A wersja oprogramowania jest mi nie wiadoma z powodu iż problem polega na tym że:

Opis Problemu

Fajnie śmigał miesiąc ściągnąłem sobie apke antutu z marketu i w trakcie sprawdzania wydajności mi sie wyłączył.

Ponowiłem próbę.

Gdy go odpaliłem kolejny raz (a przy tym niemiłosiernie długo musiałem trzymać power) zawiesił się przy okienku blokady.

Kilka razy próbowałem i się zawieszał w różnych momentach(mniej-więcej po minucie od rozruchu).

Postanowiłem go uruchomić (volume down + power) wszystko ładnie śmiga, wszedłem w fastbot uruchomiłem go i znów się zaciął. Znów (volume down + power), chwile z nim nic nie robiłem i się zaciął w menu fastbot.

Zostawiłem go na noc. Napisałem do was. Przychodzę ze szkoły a tu go nawet włączyć nie mogę.

Jedyna oznaka którą daje to gdy podłącze go do ładowarki i nacisnę power dioda (czerwona) zamiast świecić to mryga.

Włączanie (volume down + power) też nie odpowiada.

I dlatego nie mogę podać wersji.

Myślę że jeżeli to by była wina sprzętowa(np: płyta główna) to by nawet na początku nie zaskakiwał.

I zobaczymy czy przegranie softu coś da.

ps. sorry za wszystkie niedopatrzenia z mojej strony.

Edytowane przez ANtonEdzio
    sprecyzowanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun

Model telefonu to nie jest akurat to o co pytałem. Ale OK.

W tej sytuacji nikt Ci z fusów nie wywróży, które RUU jest Ci potrzebne. Jednak z drugiej strony wydaje mi się, że możesz popatrzeć na to: http://forum.android.com.pl/f556/zatrzymanie-siae-telefonu-w-fastboot-z-komunikatem-low-battery-187787/ ale nie jestem w 100% pewien, czy to ta sama sytuacja.

Jeśli jednak nie możesz wejść nawet do fastboota, to nie ma raczej sposobu, żeby te dane sprawdzić.

W tej sytuacji pozostaje tylko strzelać - wg listy CIDów, VirginMobile z UK ma tylko jedną opcję: VIRGIN-UK VIRGI001, jednak nie widzę brandowanej pod tę sieć wersji - w takim wypadku spróbowałbym 2.17.401.2 Europe WWE. W sumie nie masz nic do stracenia, jak nie pójdzie, to telefon i tak nie będzie już w gorszym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co oznacza jeżeli czerwona lampka mrtga?(możliwe że to tylko jakiś komunikat że za mało naładowany czy coś?)

Co zrobiłem:

-Podłączyłem do kompa i wziąłem rozwiąż problemy z urządzeniem (na windowsie) (coś tam naprawiło ale chyba tylko odłączyło i podłączyło telefon ponownie) - chyba to nic nie dało

-Po 30 sekundach zamiast mrygać dioda zaczęła świecić światłem ciągłym.

-Poczekałem chwilę.

-Odłączyłem od kompa i przepiąłem na ładowarkę.

-Włączyłem(nie musiałem niemiłosiernie długo czekać trzymając power) i uruchomił się normalnie.

-Spróbowałem odpalić (volume down + power) to odpalił sie normalnie i zacioł

-Wylączyłem

-Włączyłem

-i już za każdym razem jak włączam to śmiga.

-Teraz natomiast mam problem z odpaleniem telefonu (volume down +power) bo i tak mi sie normalnie uruchamia.

Co robić??

ps. Skoro nie mogę odpalić inaczej telefonu to znacie jakieś apki do sprawdzenia modelu??

Edytowane przez ANtonEdzio
    "ps"- po co pisać 2 posty jak można wszystko umieścić w 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun

Sprawdź czy masz włączone Ustawienia -> Zasilanie -> Szybkie uruchamianie - wyłącz je, jeśli chcesz móc wejść w tryb fastboot.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O JA GŁUPI!!!

musiało mi się coś przestawić gdy sie zacinał czy coś.

Radio 2.1204.135.20

hboot 1.12.0000

ps. Nie pamietam... Trzeba mieć S-OFF'a?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi