Skocz do zawartości
KunDun

[DOWNLOAD] Lista RUU (ROM Update Utility) dla HTC One X [2013-04-21]

Rekomendowane odpowiedzi

qwed

Napisane jest, że to jest 1.29 T-Mobile jednak wszystkie dane wypisane np. hboot, radio itd zgadzają się z innymi wersjami 1.28. Które pobrać? 1.29 czy 1.28? Pobrałem wcześniej 1.29.401.11 Europe WWE to system.img ma ok 1GB a w FAQ jest wlasnie napisane, że to źle. Rozpakowywałem 7zipem i winrarem. ciągle to samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisane jest, że to jest 1.29 T-Mobile jednak wszystkie dane wypisane np. hboot, radio itd zgadzają się z innymi wersjami 1.28. Które pobrać? 1.29 czy 1.28? Pobrałem wcześniej 1.29.401.11 Europe WWE to system.img ma ok 1GB a w FAQ jest wlasnie napisane, że to źle. Rozpakowywałem 7zipem i winrarem. ciągle to samo.

RUU_ENDEAVOR_U_ICS_40_HTC_Europe_1.29.401.11_Radio_1.1204.105.14_release_260491_signed

z tego pliku bodajże wyciągałem potrzebne pliki tydzień temu żeby wrócić na stock...

btw. na stockowym romie wytrwałem tydzień, nie chce mi się czekać na update do JB, bo wszyscy piszą że słaby...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qwed

Wlasnie w tej paczce jak wypakuje to system.img ma ok 1gb a nie mb.

Moglbys wrzucic gdzies te pliki?

Tapniete z HOX'a.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dawno poszły out, rom zresztą też, wróciłem na czyste JB z xda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dawno poszły out, rom zresztą też, wróciłem na czyste JB z xda

glupie pytanie - masz telefon z CIDem na T-MOB009? I druga sprawa - jak wy wyciagneliscie z tego exe'ca (RUU_ENDEAVOR_U_ICS_40_HTC_Europe_1.29.401.11_Radio_1.1204.105.14_release_260491_signed) bo co nie wypakuje to dostaje sterte katalogow + plik 500MB o nazwie '[0]' :|

Chciałbym wrócić do stockowego romu (mam hboot w wersji 1.12) ale z racji tego, ze telefon z cidem operatora to guzik moge zrobic :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    glupie pytanie - masz telefon z CIDem na T-MOB009? I druga sprawa - jak wy wyciagneliscie z tego exe'ca (RUU_ENDEAVOR_U_ICS_40_HTC_Europe_1.29.401.11_Radio_1.1204.105.14_release_260491_signed) bo co nie wypakuje to dostaje sterte katalogow + plik 500MB o nazwie '[0]' :|

Chciałbym wrócić do stockowego romu (mam hboot w wersji 1.12) ale z racji tego, ze telefon z cidem operatora to guzik moge zrobic :/

mam cid T-Mobile na Polskę - T-MOB009 ;)

jak wyciągnać te pliki masz w punkcie czwartym tego tutoriala: http://forum.android.com.pl/f556/jak-wra-ciae-do-stockowego-romu-z-dowolnego-custom-romu-187864/

ja aktualnie wróciłem do 4.2 AOSP z xda, próbowałem w tygodniu jeszcze raz wgrać stocka, ale dzięki temu, że mam wyższy hboot niż rom do którego backup jest tu na forum, a mój własny backup najnowszego romu od T-Mob szlag trafił to na razie nic nie ruszam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun

Dodano RUU 3.14.401.31 (WWE) :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qwed

Nigdzie nie da rady wyciągnąć pliku system - waży ok 1 GB a nie tak jak powinno być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun

OK, zrobiłem mały "risercz" i wychodzi na to że od RUU 2.17 włącznie, HTC jakoś zabezpiecza archiwum przed poprawnym odczytaniem - konieczna będzie korekta tutoriala, jak wpadnę jak teraz wracać do stocka, to się tym zajmę :P

---------- Post dołączono o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Tutorial http://forum.android.com.pl/f556/jak-wra-ciae-do-stockowego-romu-z-dowolnego-custom-romu-187864/ został zaktualizowany :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak siedzę i czytam od dłuższej chwili wątek

i nachodzi mnie sie jedno pytanie

mając Hox'a w pełni zrotowanego

z systemem ICS - Android Rev HD 9.7.2 w wersji 4.04

hboot 1.12.....

mogę w końcu podać mu wyższego hboot'a i ruu z JB

czy po takim zabiegu bedzie piękny przycisk do papieru

aaaaa CID ORANGB10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi