Skocz do zawartości
jakac93

rom MiniCM10-4.0.2 [23/11/12]JB 4.1.2/CM10 dla Χ8

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście że testowałem. Na jb nie mogę robić rzeczy które na pierniku są dla mnie normalnością tzn: nie mogę za bardzo używać live view z pluginami bo telefon strasznie zwalnia, nie mogę za bardzo swiftkeya wgrać bo telefon też zwanlnia itd.

użyj ram menagera + swapu + zwiększ procek i po sprawie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iks8

Procesor na 787 mhz, 200 mb swapu, ram menager na balnce more free memory, zainstalowane live view, jeden plugin, swiftkey wolnego ramu ok 37-25. O słuchaniu muzyki można zapomnieć. Na pierniku przy 160 mb swapu tym samym oc, te same aplikacje (no tyle że pluginów miałem 3) mogłem spokojnie grać w angrybirds i nic nie było ubijane ;). No ale cóż, co kto lubi, wolę mieć gorszy interfejs ale mniej się irytować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BaXeL

@up

Miałem podobnie , ale przesiadłem się na CM9 , i no problem:cool:

Mój procek ma max. 748MHz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ja wiem czy CM9 jest lepszy od CM10. Ja osobiście wolę CM10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmm fajny szybki rom ale dlaczego na żadnym CM10 ani CM9 nie da się prowadzić rozmów przez słuchawkę BT. Muzykę normalnie można słuchać. Z rozmowami jest tak, iż w momencie połączenia przychodzącego słychać dzwonek w słuchawce a po odebraniu nie słychać rozmówcy ani on nie słyszy mnie. Na głośniku i w telefonie rozmowy normalnie działają. Taki mały problem a dyskwalifikuje te romy z codziennego użytku. Może ktoś wie jak to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taka prawda jest, że cm10/9 jest bardziej pod poznanie czegoś nowego, do krótkiej zabawy. Niż do pełnego użytko codziennego typu muzyka,internet,smsy,youtube itd. Bardziej opłaca się używać cm7 niż CM9/10. To nowsze cmki są jedynie do pojedyńczych zadań. A UI można sobie przerobić. Już mamy jelly beanowe status bary, icsowskie ustawienia. Jedynie wytystarczy zmienić lekko theme. Bo w ginger DX wygląd ustawień jest bardzo brzydki...

Chodzi mi np w takim JellyBread od Yair, ja jak zobaczyłem ten rom na obrazkach myślałem, że to 4.1.2, a się okazało, że to 2.3.7. Da się da! :D

oAc6NER.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jakac93

No ale niestety wszystkich funkcji z 4+ nie da się uruchomić na 2.3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie racja, ale też dużo jest albo nei wspieranych, albo np taki paranoid na naszym ekranie wygląda okropnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, mam mały problem i prośbe. Linki na głównej stronie padły i nie mogę uzyskać ani latest romu ani kernelu. Mógłbym prosić kogoś o udostępnienie go? Bardzo mi na tym zależy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi