Skocz do zawartości
D3lta

Swype na LG GT540

Rekomendowane odpowiedzi

swirus

Miałem wersję Swype1.54_mod_by_hash_HVGA_ASCII_EN_PL_NEWER_SKIN którą wywaliłem i zainstalowałem Swype1.54_mod_v2_by_hash_HVGA_ASCII_EN_PL_LOWER_I_ NEW_SKIN. Nie chce się ona jednak odpalić. Na początku tematu z linkami do klawiatury jest mowa, że trzeba wywalić pozostałości po poprzedniej wersji. Gdzie ich szukać? Przeszukiwać tematu ogólnego o Swype nie dam rady (15 stron przy 50 postach na stronę). Może ktoś podpowiedzieć co i skąd usunąć?

Nieaktualne. Pomogło ponowne uruchomienie fona.

Edytowane przez swirus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bakuj

Działa także na 2.1 (próbowałem wersji z najnowszym skinem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    uikol

Zainstalowałem Swype 1.54_mod_by_hash_HVGA_AS_CII_EN_PL_NEWER_SKIN.apk i działa OK. Tylko mógłby ktoś podać taką klawiaturkę z polskimi znakami? Chyba, że da się gdzieś w tej wersji zmienić ustawienia, bo pojedyńczą literkę np. "ą" mogę napisać, ale pisząć jakiś wyraz ze znakami diakrytycznymi mam podpowiedzi wyrazów z ogonkami, tyle, że po kliknięciu i wprowadzeniu na pole wyraz jest już bez polskich znaków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kretos

ja tylko zaluje ze swype nie ma podpowiedzi realizowanych tak jak htc_ime - czyli pasek pod spodem a nie zaslaniajacy ekran wiadomosci niewygodny blok z niewygodna nawigacja... Poza tym fajna rzecz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

może mi ktoś na pw wysłać swype na androida1.6 plss

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Freso

Poszukaj na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    selol

Dobra, potrzebuję pomocy bo już sobie włosy z głowy rwę. Nie umiem za nic wprowadzić słowa WIXA. Po prostu wixa. Jakas masakra. Suwam palcem idealnie zeby bylo wixa i wyskakuja jakies brednie. Jak tego dokonać ? Będę bardzo wdzięczny. Da się wogóle jakoś wyłączyć te podpowiedzi ? To takie menu z 4 słowami ? Wkurzają mnie, są zbyteczne zupełnie. Nie po to się pisze na qwerty zeby wybierac cos. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najprosciej? wpisz z palca, zachowaj jako kopię roboczą - ew. niech ktoś do Ciebie wyśle. O ile nie ustawiłeś inaczej, swype uczy się nowych słów (przetestowane) ze skrzynki odbiorczej. Nie wiem czy używa tego samego słownika użytkownika co LG IME ale IMO nie zaszkodzi dodać na wszelki wypadek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

napisz wyraz literka po literce i potem naciśnij spacje, swype zapamięta dany wyraz...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi