Skocz do zawartości
D3lta

Swype na LG GT540

Rekomendowane odpowiedzi

swype 1 56 HVGA galaxy-keyboard-and-language ładnie działa, ale nigdzie nie mogę przestawić tego przycisku akcji z trybu emotek, na enter :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Swype 1.56 I EN PL

Gdzie to można znaleźć albo pod jaką nazwa jest w markecie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    w.p.

Właśnie - gdzie można to dostać? Na 1.6 jest w ogóle? Zarejestrowałem się na ich stronie do testów bety ale zero odzewu...

A chętnie przetestuję to cudo - póki co jestem na nie w kwestii klawiatury dotykowej ;)

Używam IME Thick Buttons ale bez słownika PL to wszystko trochę mija się z celem. Cały czas zresztą wydaje mi się że można by to jakoś lepiej zrobić niż Swype czy inne wynalazki - ale jak... W tym cały problem :) na pewno dyktowanie odpada ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Właśnie - gdzie można to dostać? Na 1.6 jest w ogóle? Zarejestrowałem się na ich stronie do testów bety ale zero odzewu...

A chętnie przetestuję to cudo - póki co jestem na nie w kwestii klawiatury dotykowej ;)

Używam IME Thick Buttons ale bez słownika PL to wszystko trochę mija się z celem. Cały czas zresztą wydaje mi się że można by to jakoś lepiej zrobić niż Swype czy inne wynalazki - ale jak... W tym cały problem :) na pewno dyktowanie odpada ;)

Reki nie dam, ale jest to wersja przerobiona przez kogos, ze strony Swype chyba nie da sie pobrac wersji z polskim slownikiem. Pogoogluj troche, jak to nie pomoze to zapraszam na PW, moze uda sie cos pomoc, gdzies jeszcze mam ta instalke ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    D3lta

do mnie też można napisać PW ;)

A kto pomoże z tym enterem? nie mogę tego znaleźć... a po co mi emotki ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    trollu

Dziala ta wersja co mi podeslales dziwne ale fajnie do tej pory zawsze padalo z komunikatem ze nie mozna zainstalowac na tym telefonie i z tego co czytalem do tej pory to ma dzialac tylko na andku 2.1. Ale i tak wracam do SlaidIT dla mnie wygodniejszy tak samo dziala a klawiaturka ekranowa jest mniejsza i widac wiecej tekstu.

Edytowane przez trollu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet
    A kto pomoże z tym enterem? nie mogę tego znaleźć... a po co mi emotki
    Używasz Handcent SMS, czy standardowej ? Jeśli używasz tej pierwszej to wejdź w ustawienia tej aplikacji, potem znajdź "ustawienie klawisza akcji" i zmień na enter :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tierr

zainstalowalem to Swype1.56.HVGA.ASCII.EN.PL.FastLang i mam all po angielsku mimo ze jezyk przelaczylem na PL. slownik tez po angielsku :/ cale menu etc. co robie zle ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    D3lta

grzebię apktool'em, ale wyskakuje mi, że `Nie można zainstalować aplikacji Swype w tym telefonie.` ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet
    grzebię apktool'em, ale wyskakuje mi, że `Nie można zainstalować aplikacji Swype w tym telefonie.`
    Spróbuj parę razy, u mnie Astro też za pierwszym i drugim razem nie chciało zainstalować :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi