Skocz do zawartości
D3lta

Swype na LG GT540

Rekomendowane odpowiedzi

WueRZet

A jak nic nie pomoże...to wipe :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    D3lta

nie, nie nie... dzisiaj nie mogłem zainstalować ponownie switch widget... zainstaluj jakąś inną aplikację, albo odinstaluj kilka, żebyś miał z 15MB wolnego jak nie masz, ogólnie poinstaluj coś, odinstaluj coś i wtedy spróbuj jeszcze raz ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cms

Wszedłem w opcje odinstalowania aplikacji i ze zdziwieniem stwierdziłem że jest tam Swype, odinstalowałem i ponownie spróbowałem zainstalować, udało się bez problemów.

Niestety nadal coś jest nie tak bo jak przytrzymam na polu tekstowym i potem wybiorę "wprowadzanie tekstu" to mam tylko jedna opcje "IME".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hash

Powinienes wejsc w ustawienia -> regionalne i jezyk -> ustawienia tekstu i tutaj zaznaczyc "Swype". Przy okazji w podmenu Swype ustaw sobie jezyk polski. Teraz przy "wprowadzaniu tekstu" bedziesz mogl wybrac swype.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cms

Dzięki hash, działa :)

Teraz tylko nauczyć się pisać na tym...

Kto zasłużył dostaje browarka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    radier

Swype robi gnój. Rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie zainstalowałem swype I muszę powiedzieć że spisuje się super, nie spodziewałem się że z taką łatwością można pisać nie odrywając palec od ekranu. Jak dla mnie rewelacja. Tylko pisząc palcem zasłania się ekran I nie do końca wiadomo gdzie powinien palec zmierzać żeby napisać nowe słowo.

Sent from my GT540 using Tapatalk & Swype

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cms

Mam nowy problem :)

Czytałem gdzieś na forum ze ktoś miał podobny, ale nie w tym temacie i teraz nie mogę znaleźć gdzie to było.

Problem polega na tym ze nie mogę ustawić w Swype polskiego słownika, zwykle kończy się to komunikatem "Open of Spanish failed!".

Pozdrawiam.

CMS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ciągle problemy problemy , jak juz wcześniej napisałem better keyboard jest po prostu better ;] ... zero problemow i wygodniejsza ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hash
    Mam nowy problem :)

Czytałem gdzieś na forum ze ktoś miał podobny, ale nie w tym temacie i teraz nie mogę znaleźć gdzie to było.

Problem polega na tym ze nie mogę ustawić w Swype polskiego słownika, zwykle kończy się to komunikatem "Open of Spanish failed!".

Pozdrawiam.

CMS

U mnie tez byl ten problem, zniknal po reinstalacji swype - usunalem i zainstalowalem na nowo.

@morcin123

To jest Twoja subiektywna ocena, uzywam swype przez ok. 2dni i moge powiedziec, ze to najlepsza klawiatura z jakiej kiedykolwiek korzystalem. Szybkosc pisania jaka sie na niej osiaga jest nie do przebicia (korzystajac z niej tak jak sie powinno - tzn. "kreslac" litery). Choc to tez jest tylko moja prywatna ocena ;) Najlepiej wyprobowac samemu i przekonac sie na wlasnej skorze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi