Skocz do zawartości
D3lta

Swype na LG GT540

Rekomendowane odpowiedzi

Raditz

Rzeczywiscie zmiana daty dziala :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet
    ale co wam przeszkadza w wysylaniu linkow pomiedzy uzytkownikami?

Wyjaśnijmy sobie coś. Regulamin jest jaki jest. Nie ja go ustalałem, nie napiszę też, że jestem jego zdecydowanym zwolennikiem, ale zobowiązany jestem do jego przestrzegania tak samo zresztą jak każdy inny użytkownik. Jeśli masz do regulaminu obiekcje, wątpliwości etc. pisz do administratorów. Na forum nie można podawać adresów do warezu, jak i o niego prosić.
    Zresztą ten link był do strony z odnośnikami.
    Który ? @wjazdbitu podał adres bloga na którym można znaleźć instalki programu, więc nie bardzo orientuje się do czego teraz się odnosisz.

I jeszcze jeden cytat, który może parę spraw wyjaśni :

Licencja na te aplikacje jest płatna (Samsung najwidoczniej uiscił opłatę licencyjną - i dlatego moze stosowac te klawiature w swoich telefonach)... SWYPE rozesłało prosby o usniecie wszelkich linków do SAMODZIELNYCH plikow .apk tejze aplkacji z XDA i tym samym u nas rowniez zniknęła... I proszę więcej nie poruszac tego tematu. Ewnetualnie skontaktować się z producentem SWYPE i jego spytać ...

I żeby nie było syfu to EOT. Ewentualne pytania proszę pisać na PW.

Edytowane przez WueRZet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    busku

mi swype raptem zaczął szwankować, mogę pisać sms-y tylko poprzez odrywanie palców, pojedyncze litery wstawiać, nie mogę już jeździć palcem po ekranie :/. Nie wiecie czemu tak się mogło stać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mi swype raptem zaczął szwankować, mogę pisać sms-y tylko poprzez odrywanie palców, pojedyncze litery wstawiać, nie mogę już jeździć palcem po ekranie :/. Nie wiecie czemu tak się mogło stać?

moze miales trial or etc. i ci wygasl i dlatego juz ci to nie dziala ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    D3lta

czy możecie podać dokładną wersję, która nadal działa?

pw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy wolno to podać, ale u mnie działa Swype1.54_mod_by_hash_HVGA_ASCII_EN_PL_NEWER_SKIN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czio

zainstalowałem swype bez problemu ustawiłem tak jak pisaliście i gdy pisze na nim przez pociąganie palcem po ekranie nie pokazują mi się żadne słowa - co jest grane tylko podświetla się na niebiesko ramka przez moment. Czy to oznacza że nie mam słownika PL ? Pomocy - może na PW pomożecie. Zainstalowaną mam wersję swype1.56_hvga_ascii_en_pl_fastlang

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj dostanie ci sie po uszach

Sent from my GT540 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    busku
    zainstalowałem swype bez problemu ustawiłem tak jak pisaliście i gdy pisze na nim przez pociąganie palcem po ekranie nie pokazują mi się żadne słowa - co jest grane tylko podświetla się na niebiesko ramka przez moment. Czy to oznacza że nie mam słownika PL ? Pomocy - może na PW pomożecie. Zainstalowaną mam wersję swype1.56_hvga_ascii_en_pl_fastlang

mam to samo, a przez 2 miesiące działał normalnie :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi