Skocz do zawartości
matys1306

Odblokowanie bootloadea i rootowanie (tłumaczenie z xda)

Rekomendowane odpowiedzi

sukcesem zakonczylo sie odblokowanie bootloadera pozostaje root i tu ten sam problem co koledzy , czy ktos moglby napisac krok po roku napisac jak i czym ( linki) zrottowac i wgrac np mySENSE-v_RC3.5. Dodam ,że telefon z sieci Orange.Z góry dziękuję za pomoc .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wystarczy przeczytać tematy. Na pierwszej stronie jest instrukcja jak zrotować :PP

A jak wgrać rom? Też są instrukcje na pierwszej stronie każdego romu.:facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak tylko ten root z 1 strony nie działa. Wyskakuje to samo co innym co mają Orange. "This build is for development purposes only. Do not distribute..."

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też miałem orange i zrotowałem tym sposobem. Ale spróbuj tak pobierz ten program MediaFire - Online Space for your documents, photos, videos, and music.

Wypakuj zip odpal program i w okienku Exstras wybierz Pem rot (tel. podlączony do kompa) . Na karte pamięci powinien wgrać sie plik zip SuperSu. Teraz wejdź w recovery i poprostu zainstaluj. Rebot i gotowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

mogę prosić o działający link- tak na przyszłość , zainstalowałem ROM myONEv RC9.5FX +

, jak mogę zaktualizować teraz Androida do wyższej wersji niż 4.0.4 ?

P.S do czego służą gappsy ?

Edytowane przez skawiol
    dodatkowe pytania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesteś tak leniwy by przynajmniej poczytać kilka postów. MyOne RC9.5 i MySense 3.5 nie będą miały wyższego androida, puki Htc nie wyda aktualizacji do jb. A wiemy że tego nie zrobi.>:(

Możesz wgrać romy Z androidem 4.1oparte na Cm10 bądź 4.2 najnowszy rom i puki co jedyny stabilny.

Gapsy to nic innego jak aplikacje i sklep goole bo romy sączyste.

Najpierw poczytaj forum zanim zadasz takie pytanie, do każdego romu jest instrukcja i wymagania:facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorry, wiem że mają wymagania które spełniłem żeby zainstalować ROM-a ale nie posadam na tyle wiedzy co Ty, nigdy nie interesowałem rootowaniem itd dopiero zaczym troche wyrozumialosci dla poczatkujacego, A tak na marginesie w watku o ROM-ie myONEv RC9.5FX + nie znalazlem wersji androida.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsza strona chenlog wersji RC 7.0 jest napisane jaka jest wersja androida. Jestem wyrozumiały ale też byłem początkujący i najpierw po czytałem trochę o tym.

Wysyłane z mojego Evervolv 4.2.2 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W końcu wziąłem się za odblokowywanie bootloadera i rootowanie, ale...

Do momentu, w którym trzeba było wziąć ten cały token wszystko poszło ok, ale przy odblokowywaniu bootloadera pojawia się problem, który uniemożliwia mi dalsze działania: wykonując wszystko tak, jak jest w instrukcji, w cmd po wykonaniu poleceń wisi "Waiting for device". Robiłem chyba już wszystko, co podpowiedziało Google - korzystałem z jakiegoś Android SDK instalując kilka paczek, przeinstalowywałem sterowniki USB, zmieniałem porty USB, nawet robiłem to na drugim komputerze i nadal to samo... Proszę o jakieś rady, bo zaczynam się tym denerwować :mad:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wojo90

tak jakby twoje urzadzenie nie zostalo rozpoznane mialem podobnie zainstaluj htc sync manager ze strony producenta powinno pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi