Skocz do zawartości
neXt___

MiniCM10-4.0.0 [17/8/12]JB 4.1.1/CM10 port do Χ10 mini pro

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie działa dużo lepiej, ale jeszcze zostaje przy androidzie 2.3. Póki co lepiej się nadaje do codziennego użytku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Joshin

No prosze, a jednak :) juz myslalem ze nAa olal sprawe, nie wiem czy chce mi sie w to bawic ale moze kiedys najdzie mnie na instalacje tego czegos xd

Enviado desde mi U20i usando Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Evendi

Przyłączam się do pytania troll194 jaka jest różnica w działaniu?

Szczególnie chodzi mi o baterię, bo "9" w stanie spoczynku dawał radę... Dżwięk może nie jest w nim super, czas działania przy rozmowie może też nie jest najlepszy, brak kilku opcji bez dodatkowych aplikacji też trochę drażni ale... Ogólnie był OK.

Warto przejść na "10"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wgrałem, pobawiłem się i wywaliłem. Więcej jak 2.3.7 nie ma sensu instalować na naszym telefonie, to za słaby sprzęt na to i nie ma sensu wgrywać ani ICS ani JB. Chyba że ktoś lubi oczekiwać kilkanaście sekund na otwarcie czegokolwiek. Na starcie jak procesor jest na 122/600 smartassV2 to początkowy konfigurator przy zmianie języka zawiesza się na jakieś 2 minuty :D Poźniej jest trochę lepiej ale i tak mimo że ustawiłem min i max na 787 to i tak nie da rady używać na codzień tego systemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Evendi

Czy ktoś wie coś na temat dźwięku? Chodzi mi o poprawienie charczenia i zawieszki (fix na 9 u mnie nie pomógł... tylko ściszenie, a jak się zapomnę i mam max to jest nie za miło jak ktoś dzwoni). Także o baterię i problem z dzwonkami (przypisanie do kontaktu).

Tak czy okazji może ktoś polecić jakiś theme biały/szary/jasny (dobija mnie to, że wszystkie są czarne/ciemne i jak mocno świeci słońce to nic nie widać)? Ciężko coś ściągnąć mądrego...

Są jeszcze jakieś istotne różnice?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj testowo wziąłem ten ROM dla swojej X10 Mini. Telefon nawet po podkręceniu muliło, pojawiały się ciągłe zawieszki i resety. Ogólnie wydaje mi się, że trzeba popracowac nad kwestią wydajnościową tego ROM'a, żeby go spokojnie móc używać na X10 Mini.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego link do kernela w pierwszym poscie odnosi się do krenela do X10 mini, a nie mini pro? Chyba powinien być link to tego kernela [KERNEL] nAa-jb-01 [17/8/12] Custom JB kernel + CWM Recovery - xda-developers nieprawdaż?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BraGGa

Witam. Mam taki problem. Zainstalowałem kernel JB na U20i. I jak chce zainstalowac ten rom w CWM pisze ze jest zły plik. Co się dzieje ?

I jeedno ważne pytanie do neXt, czy ten rom jest lepszy od MiniCM9 ? Czytałem cały temat o MiniCM9 i wiedze ze nie jest on taki suuper jaki mógłby być.

@EDIT.

Wyjasniłem ten proble. Plik był uszkodzony.

Teraz zostaje 1. Warto to uzywac ?

+ nast. problem . Jak robie reboot to mi sie zatrzymuje na animacji krenelai dalej nie pojdzie ? Co zrobic ?! Szlak mnie zaczyna z tym trafiac za przeproszeniem.

Pozdrawiam

BraGGa

Edytowane przez BraGGa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie nie zrobiłeś wszystkiego jak powinieneś. Rób wipa do oporu:]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak już pisałem wyżej - nie warto. Więcej jak 2.3.7 nasz telefon nie uciągnie, za słabe podzespoły. Wgraj KDroid i będzie działać bez błędów i szybko ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi