Skocz do zawartości
neXt___

MiniCM10-4.0.0 [17/8/12]JB 4.1.1/CM10 port do Χ10 mini pro

Rekomendowane odpowiedzi

bin

wrzucilem kernel E10_nAa-jb-03_2.6.29.6-nAa-jb-03

rom i gapps z pierwszego postu i po pierwszym uruchomieniu wisi na ekranie 'dotknij kolko by zobaczyc wszystkie aplikacje'

tak jakby nie dzialal dotyk... juz troche jestem zmeczony bo nie moge znalezc zadnego dobrego romu na 4.X

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kernel wrzuciles pod e10 a rom z tego postu jest pod u20i.

Napisane za pomocą aplikacji Forum Android.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bin

Fakt, pierwszy dzien mialem ten model i sie pomylilem, ale tego samego dnia ogarnalem u20i, aczkolwiek czesto bywaja problemy pisze np ze kernel ostatni, a o danym numerze jest 5 wersji i jedna z nich dziala, takze jest zabawy.

Mam od wczoraj LiteCM10, jednak na JB/ICS ten telefon nie moze pracowac, najlepszy i najszybszy rom to chyba port MIUI V3.

Na zadnym romie nie dziala stabilnie tether, w telefonie pisze ze udostepnia, tablet sie laczy i gubi polaczenie, nawet juz nie odnajduje, po jakims czasie znajdzie i tak w kolko, takze tragedia, myslalem ze za modem bedzie mogl robic chociaz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TPSC

Spróbuj zainstalować stockowego kernela z

http://forum.android.com.pl/f163/tutorial-naprawa-x10-mini-pro-i-x10-mini-za-pomocae-x10flashtool-zmiana-kernela-78437/

pod flashtoola, sflashuj.

Włączy ci się stockowy system. Bez roota, recoverów. Zostaje bootloader.

Drugim sposobem z tego

http://forum.android.com.pl/f163/rootowanie-telefonu-i-instalacja-cwm-dla-kaa-dego-na-cztery-sposoby-186462/

ściągasz ten program, rootujesz. Przy CWM dajesz, że masz recovery(nie wiem czy są, ale jeśli jest to wywala. Mi działa, ale możesz przetestować bez) on wtedy stare pliki wywala, daje nowe i jedziesz od nowa.

Jak mi się coś walnie i telefon ma bricka to zawsze to robie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hoppek

Mam X10mp z wgranym MiniCM10 w wersji 4.1.0, kernel nAa-jb-06 i nie działa wifi ani moduł gsm. Baseband w wersji 015, więc problem z bb raczej odpada. Bluetooth normalnie działa. Jedynie jest problem z włączeniem wifi i działaniem modułu gsm. W ogóle sieci nie znajduje po włożeniu karty. Przy manualnym wyborze sieci wyrzuca komunikat, że nie można połączyć się z siecią i nalezy spróbować ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Joshin

Na pewno dobry kernel zfleszowales? Nie jakis pod x8 czy cus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi